پخش زنده بازی فوتبال ایران-عراق از روبیکا اسپورت

بازی‌های والیبال ایران در جام ملت‌ها تاکنون در روبیکا حدودا 11 میلیون بازدیدکننده داشته است.

موبنا – روبیکا اسپورت این روزها کنداکتور شلوغی دارد؛ از پخش زنده رقابت‌های جام ملت‌های والیبال گرفته تا بازی‌های یورو و شاید از همه مهمتر، بازی‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال 2022. محبوب‌ترین کانال ورزشی روبیکا، امشب در ادامه پوشش زنده بازی‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال، با گزارش اختصاصی به استقبال پخش زنده آخرین بازی تیم ملی ایران در چارچوب این رقابت‌ها می‌ر‌ود.

روبیکا اسپورت این روزها کنداکتور شلوغی دارد؛ از پخش زنده رقابت‌های جام ملت‌های والیبال گرفته تا بازی‌های یورو و شاید از همه مهمتر، بازی‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال 2022. محبوب‌ترین کانال ورزشی روبیکا، امشب در ادامه پوشش زنده بازی‌های مقدماتی جام جهانی فوتبال، با گزارش اختصاصی به استقبال پخش زنده آخرین بازی تیم ملی ایران در چارچوب این رقابت‌ها می‌ر‌ود.

مسابقات تیم ملی ایران در سلسله رقابت‌های والیبال جام ملت‌ها یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این روزهای روبیکا اسپورت است. بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها تاکنون مجموعا بازدیدی 10.9673 میلیونی داشته و هر یک از این بازی‌ها به طور متوسط 1.2 میلیون بازدید داشته است. از میان 9 بازی والیبال تیم ملی که تاکنون انجام شده، بازی ایران-بلغارستان با 1.6 میلیون بازدید، رکورددار است. تیم ملی والیبال کشورمان امروز سه‌شنبه 25 خرداد در چارچوب این رقابت‌ها به مصاف تیم استرالیا می‌رود که پخش مستقیم آن با گزارش اختصاصی امیر چاچه‌ای از طریق لینک https://go.rubika.ir/rsport قابل دسترسی است.

در بازه زمانی دو هفته‌ای 7 تا 21 خرداد، همزمان با روزهای پرهیجان رقابت‌های یورو، جام ملت‌های والیبال و بازی‌های تیم ملی فوتبال، کانال روبیکا اسپورت به بازدیدی جالب توجه دست یافت. روبیکا اسپورت تنها به رشته‌های معمول ورزشی اکتفا نکرده و تنوع بالایی در رشته‌های ورزشی تحت پوشش خود به وجود آورده است تا سلایق مختلف را راضی نگاه دارد؛ از پخش زنده مسابقات تنیس گرفته تا رقابت های فرمول یک اتومبیلرانی و موتورسیکلت.

کانال روبیکا اسپورت، در ادامه پوشش زنده رقابت‌های دور مقدماتی جام جهانی فوتبال 2022، ساعت 20:30 امشب 25 خردادماه میزبان آخرین بازی تیم ملی کشورمان در این دور از رقابت‌ها، یعنی بازی ایران و عراق با حضور نیما نکیسا و مهدی امیرآبادی خواهد بود. این بازی حساس را می‌توانید با گزارش اختصاصی از طریق آدرس https://go.rubika.ir/rsport تماشا کنید.

پخش زنده مسابقات متنوع ورزشی از روبیکا اسپورت ادامه خواهد داشت.

دنبال کنید @ اینستاگرام