پث فایندر 2022؛

نگاهی به تریم پلاتینوم از محصول جدید نیسان (+عکس)

چهره جدید پث فایندر آنرا به خوبی وارد فاز رقابت با دیگر محصولات روز کلاس شاسی بلند در بازار جهانی کرده است.

موبنا؛ مازیار دانیالی پث فایندر یکی از محصولات باسابقه در مجموعه نیسان است که پیش از این اشاره ای به سوابق آن(اینجا) داشتیم و همچنین جدیدترین مدل آن(اینجا) را نیز معرفی کردیم.

اکنون تصاویر خارج از استودیو مربوط به تریم پلاتینوم نیسان پث فایندر 2022 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که در ادامه مطلب نگاهی بدان خواهیم داشت.

چهره جدید پث فایندر آنرا به خوبی وارد فاز رقابت با دیگر محصولات روز کلاس شاسی بلند در بازار جهانی کرده است. در طراحی کابین نیز بویژه برای تریم پلاتینوم یک محیط زیبا و باکیفیت را مشاهده می کنیم که البته فناورانه های جذابی را نیز همراه خود دارد.

نمایشگر 12.3 اینچی اطلاعات کیلومتر و نمایشگر 9 اینچی سیستم سرگرمی تراکم پیکسلی بالا و تصاویر باکیفیتی را به نمایش می گذارند. صندلی های کاپیتانی در ردیف دوم نیز از دیگر جذابیت های این تریم محسوب می شود.

به رغم تغییرات مهم در نمای ظاهری و طراحی داخلی کابین، نیسان ترجیح داده تا از پیشرانه قبلی در مدل 2022 نیز استفاده کند. تپنده 6 سیلندر 3.5 لیتری که 284 اسب بخار  خروجی و 259 پوندفوت گشتاور دارد. این مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است.

شاخص مصرف سوخت در نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر با 11.7 لیتر، در بزرگراه 9.4 لیتر و در حالت ترکیبی 10.7 لیتر است.

وزن خودرو 2098 کیلوگرم و ظرفیت یدک کشی آن 2721 کیلوگرم محاسبه شده است.

در بخش ایمنی امکاناتی مانند ترمز اضطراری اتوماتیک با قابلیت تشخیص عابر، نمایش نقاط کور دید راننده، ترمز اتوماتیک عقب، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط به عنوان آپشن استاندارد در تمامی تریم ها ارائه می شوند. برای پلاتینوم کروز کنترل تطبیقی نیز به دیگر امکانات اضافه می شود.

براساس جدیدترین اطلاعات؛ قیمت پایه پث فایندر 2022 در تریم اس از 33410 دلار برای بازار آمریکا آغاز می شود و در تریم پلاتینوم با بهترین امکانات به 46190 دلار می رسد. برای انتخاب سامانه تمام چرخ محرک باید 1900 دلار دیگر به این مبلغ اضافه کرد.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام