«کمدی حیات وحش 2021»؛

رقابت عکاسی متفاوت با سوژه‌هایی ناب! (+عکس)

"جوایز عکاسی کمدی حیات وحش"، رقابتی است که در آن عکاسان برخی از عجیب‌ترین و خنده‌دارترین عکس هایی که از حیوانات ثبت کرده اند را ارائه می کنند.

موبنا – گرفتن عکس هایی به موقع در بسیاری موارد با شانس عکاس، به ویژه عکاسان آماتور، ارتباط مستقیم دارد، اما در مورد آنهایی که نگاه حرفه ای به عکاسی دارند، جدا از شانس، مهارت، صبر و اراده نیز در ثبت لحظه هایی منحصر به فرد نقش دارند.

جوایز عکاسی کمدی حیات وحش، رقابتی است که در آن عکاسان برخی از عجیب‌ترین و خنده‌دارترین عکس هایی که از حیوانات ثبت کرده اند را ارائه می کنند. در ادامه می توانید برخی از این عکس های خنده‌دار که در رقابت سال 2021 حضور دارند را مشاهده کنید.

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

زمانی که عقاب سرسفید برای شکار این سگ دشتی ناموفق بود، سگ دشتی با جسارت خاصی به سمت عقاب حمله کرده و وی را به اندازه کافی مبهوت کرد تا به نزدیک‌ترین سوراخ فرار کند. این عکس توسط آرتور تروینو ثبت شده است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

“زندگی قرنطینه ای” عکسی است که توسط کوین بیسکابورن ثبت شده است و یک خانواده پر جمعیت از راکون ها را نشان می دهد که در فضایی کوچک در تنه یک درخت جمع شده اند. این عکس در جنوب غربی اونتاریو در کانادا گرفته شده است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این عکس که توسط جیوانی کوئرزانی گرفته شده است، این گونه به نظر می رسد که شیر جوان در پارک ملی سرنگتی به مهارت های عکاسی وی می خندد.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

به گفته اندرو مایز، عکاسی که این عکس را در ذخیره‌گاه طبیعی ریتولی در آفریقای جنوبی گرفته است، ظاهر این پرنده می تواند وضعیت خلقی بیشتر ما در صبح اولین روز کاری پس از تعطیلات آخر هفته را نشان دهد.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این عکس که توسط کی‌تی وانگ گرفته شده است، این گونه به نظر می رسد که پرنده بوتیمار زرد بین دو ساقه گل نیلوفر آبی در حال انجام یک حرکت یوگا است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این عکس که توسط لوسی بوریج گرفته شده است، یک غزال در پارک فرامرزی کگالاگادی دیده می شود. گفته شده است یکی از دلایل جهش های این حیوانات زیبا هیجان و شادی است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

این عکس که توسط تام اسونسون گرفته شده است، پنگوئن هایی را مشغول موج سواری نشان می دهد و این گونه به نظر می رسد که از این کار بسیار خوشحال هستند.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

این عکس توسط فیلیپ استار در کوراسائو، جزیره ای در دریای کارائیب جنوبی، گرفته شده است یک جعبه ماهی را نشان می دهد. به طور معمول عکاسی از جعبه ماهی ها دشوار است زیرا اگر بیش از حد به آنها نزدیک شوید، پشت خود را به سمت شما می کنند. خود عکاس نیز انتظار ثبت چنین عکس خاصی را نداشته است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این عکس که توسط لیا اسکادان گرفته شده است، دو کانگورو خاکستری غربی در حال مبارزه دیده می شوند که لگد یکی از آنها خطا رفته و به شکم کانگورو دیگر برخورد نکرده است.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این تصویر که توسط روهین باکشی گرفته شده است، اسب آبی کوچک قصد دارد توجه مادر خود را جلب کند، اما به نظر نمی رسد در این زمینه موفق شده باشد.

 

دنیای کمدی حیوانات! (+عکس)

در این عکس که توسط تکسما گارسیا لاسکا گرفته شده است، این گونه به نظر می رسد که ماهی از گرفتار شدن در منقار پرنده ماهیخوار حیرت کرده است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام