قایق تفریحی الکتریکی با سقف خورشیدی (+عکس)

این پروژه با همکاری مهندسین نیروی دریایی شرکت AMETA مستقر در سن پترزبورگ انجام خواهد شد و مشخصات پیشرفته ای را در یک قایق تفریحی سنتی به نمایش خواهد گذاشت.

موبنا؛ محمدمهدوی – طراح دریایی max zhivov از جدیدترین طرح مفهومی خود خبر می دهد. این طرح نوعی یات یا همان قایق تفریحی الکتریکی است که “آمپرایج” نامیده می شود. این پروژه با همکاری مهندسین نیروی دریایی شرکت AMETA مستقر در سن پترزبورگ انجام خواهد شد و مشخصات پیشرفته ای را در یک قایق تفریحی سنتی به نمایش خواهد گذاشت.

بدنه یات آمپرایج با استفاده از آلیاژ آلومینیوم دریایی ساخته می شود که این انتخاب بدون افزایش قابل توجه در جا به جایی، دوام و استحکام مجموعه را افزایش خواهد داد. علاوه بر این پوشش لعابی بالا که معمولا در این مدل قایق های تفریحی به چشم نمی خورد، تاثیر به سزایی بر زیبایی آن خواهد داشت. طرح این قایق برای اقامت راحت 4 الی 6 نفر در دو یا سه کابین مجزا پایه ریزی می شود. قسمت داخلی کمان نیز متشکل از یک پست کنترلی، یک واحد آشپزخانه و یک میز غذاخوری خواهد بود که به وسیله مبلمانی تخت خواب شو احاطه شده است. در بخش پشتی هم تختی دو نفره، کمد لباس و میز کار با قابلیت قرار گیری لپ تاپ در نظر گرفته خواهد شد. در این اتاق پنجره بزرگ طراحی شده منظره خارق العاده ای از آب های فیروزه ای را خلق می کند.

دنبال کنید @ اینستاگرام