نسخه ای برای پایان نسل چهارم شاسی بلند محبوب ژاپنی (+عکس)
پاجرو فاینال ادیشن 2022؛

نسخه ای برای پایان نسل چهارم شاسی بلند محبوب ژاپنی (+عکس)

تعداد 800 دستگاه فاینال ادیشن برای بازار استرالیا در نظر گرفته شده که همگی دارای 3 ردیف صندلی هستند و در تریم های جی ال اس، جی ال اکس و اکسید ارائه می شوند.

موبنا؛ مازیار دانیالی – پاجرو یکی از قدیمی ترین برندهای صنعت خودرو در کلاس شاسی بلند است. این خودرو از سال 1982 تا کنون روی خط تولید قرار دارد. نسل اول پاجرو از سال 1982 تا 1991، نسل دوم از 1991 تا 1999، نسل سوم از 1999 تا 2006 و  نسل چهارم از 2006 تا 2021 معرفی شده است. در این میان نسخه های ویژه ای نیز وجود داشته اند. همچنین برخی از نسل ها در بازارهای خارجی بعد از زمان مورد اشاره نیز تولید شده اند.

نسل اول

نسل اول

نسل دوم

نسل دوم

نسل سوم

نسل سوم

نسل چهارم

نسل چهارم

هم اکنون نمونه ای از پاجرو با نام فاینال ادیشن که مربوط به پایان تولید این خودروی باسابقه در ژاپن می شود را در تصاویر مشاهده می کنید. این محصول همچنان ویژگی های ظاهری نسل چهارمی را همراه خود دارد که البته در زمان حاضر نیز کاملا رضایت بخش و جذاب است.

تعداد 800 دستگاه فاینال ادیشن برای بازار استرالیا در نظر گرفته شده که همگی دارای 3 ردیف صندلی هستند و در تریم های جی ال اس، جی ال اکس و اکسید ارائه می شوند. در تمامی مدل های نامبرده از پیشرانه 3.2 لیتری توربودیزل 4 سیلندر با 189 اسب بخار خروجی و گشتاور 441 نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 5 سرعته اتوماتیک و سامانه تمام چرخ محرک هماهنگ می شود.

ظرفیت باک این نسخه ویژه 88 لیتر است. تجهیزات اضافی مانند محافظ درپوش موتور، کفپوش مخصوص کابین، دفترچه راهنمای چرمی خودرو، کاور صندوق عقب و … نیز همراه خودرو ارائه می شود.

در تریم اکسید فضای داخلی تمام چرم، پدال های آلومینیومی و سانروف نیز به امکانات کابین افزوده می شوند.

طی 40 سال ارائه در بازار جهانی، بیش از 3.3 میلیون دستگاه پاجرو به فروش رسیده که نشانگر محبوبیت و شایستگی این آفرودر ژاپنی است.

فاینال ادیشن 2022:

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام