نگاهی به قابلیت Twin Cooling ساید‌بای‌ساید‌های سامسونگ

موبنا – اما امسال و در شرایط فعلی با چالش‌های زیادی روبرو بودیم. کمتر بیرون رفتن برای خرید و خریدهای عمده‌ای که یخچال قدیمی ما ظرفیت تازه نگهداشتن آن را نداشت، به یکی از معضلات خانواده ما که به سلامت غذا اهمیت زیادی می‌دادند، تبدیل شده بود. در نهایت بهار که فرصت خوبی برای تغییرات مثبت هم هست، بهانه‌ای شد تا ما بالاخره یخچال قدیمی و خسته خانه‌مان را عوض کنیم. حالا دیگر یخچال ساید‌بای‌ساید FSR سامسونگ تبدیل به بهترین دستیار مادرم در آشپزخانه شده است.

نگاهی به قابلیت Twin Cooling ساید‌بای‌ساید‌های سامسونگ

به نشاط  و تازگی سحر

اولین قابلیتی که در زمان خرید یخچال سامسونگ نظر مادرم را جلب کرد سیستم خنک کننده دوگانه (Twin Cooling) سایدبای‌سایدهای سامسونگ بود. قابلیتی که تنها در یخچال‌های بسیار گران قیمت و حرفه‌ای وجود داشت، حالا در تمام ساید‌بای‌سایدهای جذاب و خانگی سامسونگ قرار گرفته بود. کار فناوری Twin cooling به این شکل است که هر محفظه را جداگانه خنک می‌کند، هوای داخل فریزر را خشک و هوای داخل یخچال را مرطوب و خنک نگه می‌دارد. در نتیجه مواد غذایی با کیفیت عالی، مواد مغذی و ویتامین‌های خود را حفظ می‌کنند.

با فناوری Twin cooling در یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ سبزیجات و میوه‌ها بهترین مزه و بیشترین خاصیت را دارند چون این فناوری باعث می‌شود رطوبت مواد داخل یخچال تا ۷۰ درصد حفظ ‌شود و در نتیجه میوه‌ها و سبزیجات تا دو برابر بیشتر تازه می‌ماند. در حالی که در یخچال های معمولی رطوبت تنها تا ۳۰ درصد حفظ می‌شود. پس دیگر نگران این نباشید که هرروز با زبان روزه و درشرایط فعلی باید به سبزی فروشی بروید، چون در یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ خبری از سبزی‌های پلاسیده نیست و نیاز به روزنامه یا دستمال پیچ کردن میوه‌ها برای حفظ رطوبت ندارید و می‌توانید در سحری و افطاری میوه و سبزیجات تازه مصرف کنید.

نگاهی به قابلیت Twin Cooling ساید‌بای‌ساید‌های سامسونگ

به میل شما

حتما بارها در یخچال‌های معمولی برایتان پیش آمده است که مجبورشوید بسته‌های سبزیجات منجمد را بالای بسته‌های گوشت داخل فریزر بگذارید تا اگر احتمالا خونابه‌ای از بسته‌های گوشت خارج شد وارد بسته‌های سبزیجات نشود و از طرف دیگر هم باید برای تازه ماندن بسته‌های گوشت و مرغ آن‌ها را در طبقاتی می‌گذاشتید که رطوبت کمتری داشته باشد. چون برعکس یخچال که برای تازه نگهداشتن مواد غذایی همیشه نیاز به رطوبت دارد مواد غذایی فریز شده برای حفظ طراوت باید در فضایی خشک و خنک نگهداری شوند.

فناوری Twin cooling سامسونگ با تفکیک هوای در حال گردش بخش‌ فریزر از بخش یخچال، فضای فریزر را مناسب برای نگهداری مواد فریز شده و گوشت و مرغ می‌کند. به این شکل مواد داخل فریزر هم تازه می‌مانند و طعم و مزه اولیه خود را از دست نمی‌دهند.

از همه مهم‌تر اینکه، در یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ همه قسمت‌های یخچال بصورت یکسان خنک می‌شوند. یعنی دیگر مجبور نیستید مثل یخچال‌های معمولی، مواد غذایی‌ حساس‌تر را در ردیف‌های بالاتر بگذارید در واقع این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه چیزی در کدام طبقه یخچال یا فریزر باشد.

نگاهی به قابلیت Twin Cooling ساید‌بای‌ساید‌های سامسونگ

جادار و کم مصرف

با وجود یخچال ساید‌بای‌ساید سامسونگ و با داشتن قفسه و محفظه‌های مناسب آن‌، نگهداری مواد غذایی در خانه ما بسیار آسان شده است و ما می‌توانیم سبزیجات و میوه‌جات و حتی لبنیات را تازه و با طراوت نگه داریم. ضمن اینکه یخچال‌های ساید‌بای‌ساید سامسونگ به لطف فناوری‌های پیشرفته آن در زمینه مصرف انرژی در رده A+  قرار دارند که علاوه بر کاهش مصرف برق به کاهش مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست هم کمک می‌کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا