آدیداس و لگو همکاری جدیدی را آغاز کردند! (+فیلم و عکس)

روند تولید نیز با استفاده از ترکیب اصلی مواد ZX 8000 صورت گرفته است و کفش ها مجهز به یک لایه مش، روکش جیر مصنوعی و سیستم توری مشبک هستند.

موبنا؛ علی مهدوی گروه لگو و برند آدیداس دومین همکاری خود را به صورت رسمی آغاز کرده اند. حاصل این همفکری مجموعه ای جدید از کفش های ورزشی به نام آجرهای ZX 8000 است که هنر زیبایی شناسی دانمارکی را با یکی از طراحی های نمادین آدیداس تلفیق کرده است.

مجموعه مذکور متشکل از 6 کفش ورزشی است که هر کدام به رنگ یکی از رنگ بندی های پایه لگو یعنی قرمز، سبز، زرد، آبی، سیاه و خاکستری درآمده اند. روند تولید نیز با استفاده از ترکیب اصلی مواد ZX 8000 صورت گرفته است و کفش ها مجهز به یک لایه مش، روکش جیر مصنوعی و سیستم توری مشبک هستند.

 

 

کلکسیون آجرهای ZX 8000 نهایت هنر و خلاقیت را با چهارچوبی کلاسیک پیوند داده اند. علاوه بر این به منظور افزایش جذابیت این سری از کفش های تولید مشترک، یک انیمیشن اختصاصی با حضور مهندسان مینی فیگور لگو نیز ساخته شده است!

مجموعه کفش های ZX 8000 آدیداس- لگو از هفتم ماه مه امسال در هر دو سایز بزرگسال و کودک از طریق سایت  adidas.com/LEGOبرای خرید در دسترس خواهند بود.

در ادامه تصاویری هیجان انگیز از این همکاری جذاب را مشاهده می کنیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام