کراون 2022؛

مینی ون لوکس ژاپنی برای چینی ها! (+عکس)

اکنون ارائه این خودرو با برند کراون برای بازار چین مدنظر قرار گرفته و تصاویر محدودی از این نسخه در دسترس رسانه ها قرار دارد.

موبنا؛ مازیار دانیالی – تویوتا فعالیت برند “کراون” را در بازار چین به میزان قابل توجهی افزایش داده است. همزمان با معرفی شاسی بلند 2022 کراون برای بازار چین طی نمایشگاه اتو شانگ های، یک مینی ون اشرافی نیز به کاتالوگ فروش کراون در چین افزوده خواهد شد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ این محصول در واقع نسخه ای توسعه یافته از ون آلفرد تویوتا است.  آلفرد محصولی در کلاس ام پی وی یا همان مینی ون فول سایز است که شاسی آن شباهت زیادی با تویوتا سی ینا و کرایسلر پاسیفیکا دارد. این خودرو از سال 2002 روی خط تولید رفته و تا کنون 3 نسل از آن تولید شده که نسل آخر آن از سال 2015 تا کنون روی خط تولید قرار دارد. در مدل های 7 و 8 سرنشین قابل سفارش است. در طراحی این خودرو تلاش شده تا حسی لوکس از یک مینی ون به بیننده انتقال یابد و این مهم از مسیر ایجاد تغییراتی در طراحی ظاهری دنبال شده است که این راهبرد در نسل سوم آلفرد به اوج تکامل خود رسیده است.

آلفرد

آلفرد

اکنون ارائه این خودرو با برند کراون برای بازار چین مدنظر قرار گرفته و تصاویر محدودی از این نسخه در دسترس رسانه ها قرار دارد. برخی از منابع قیمت این مینی ون لوکس را حدود 142 هزار دلار اعلام کرده اند. صندلی ها کاپیتانی مجهز به ماساژور در تصاویر مشخص است.

در بخش پیشرانه این ون از نمونه 2.5 لیتری هیبریدی با 163 اسب بخار خروجی و جعبه دنده سی وی تی استفاده خواهد کرد. نسخه 3 ردیف صندلی بالاترین آپشن قابل سفارش است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام