ماژول چرخشی اسنپ میکر، دستگاهی همه فن حریف! (+عکس)

ماژول چرخشی اسنپ میکر با انواع مواد از جمله چوب، تخته، پلاستیک، بامبو، چرم، پارچه و آکریلیک های غیر شفاف سازگاری دارد و می تواند حکاکی لیزری را روی سطوح استوانه ای یا منحنی نیز انجام دهد.

موبنا؛ محمدمهدوی – شرکت اسنپ میکر به تازگی از محصول جدید خود رونمایی کرده است که در واقع نوعی ماژول چرخشی با عملکرد چندگانه محسوب می شود. این ابزار متفاوت با قابلیت کنترل عددی (کنترل خودکار ابزارهای ماشین کاری مانند دستگاه های تراش و فرز یا چاپگرهای سه بعدی توسط کامپیوتر)، چاپ سه بعدی و حکاکی لیزری در زاویه 360 درجه، می تواند اکثر صنایع را متحول سازد. دستگاه مد نظر قادر به تراش، چاپ و حکاکی روی مواد مختلف با طول حداکثر 15 اینچ خواهد بود و محدودیتی از نظر زاویه نخواهد داشت.

ماژول چرخشی اسنپ میکر با انواع مواد از جمله چوب، تخته، پلاستیک، بامبو، چرم، پارچه و آکریلیک های غیر شفاف سازگاری دارد و می تواند حکاکی لیزری را روی سطوح استوانه ای یا منحنی نیز انجام دهد. بدین ترتیب امکان کار با سطوح نامنظم یکی از مهم ترین نقاط قوت این ماژول چرخشی به شمار می رود. شاید متعجب شوید اما تراش اجسام تو خالی با پوسته های بیرونی منحصر به فرد هم ویژگی ارزشمندی برای دستگاه مذکور محسوب می شود. علاوه بر این با کنترل دقیق درجه چرخش روی صفحه لمسی، اپراتور می تواند تفاوت جزئی هر حرکتی با دیگری را به سرعت متوجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام