طراحی داخلی استودیوی تاد در میلان با استفاده از سنگ تراورتن (+عکس)

محوطه اصلی به صورت کاملا باز ساخته شده و با نور پردازی هنرمندانه فضایی نسبتا سورئال را رقم زده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور گروه معماری Curiosity طراحی فضای داخلی استودیوهای تاد در میلان را به اتمام رسانده است. تاد در واقع آزمایشگاه ایده پردازی و ارائه مفاهیم تجاری جدید برای برندهای مختلف از سراسر دنیا محسوب می شود و توانسته با رویکرد حرفه ای خود در این زمینه به شهرت بالایی دست یابد.

پروژه مذکور که در فضایی به مساحت تقریبی 1000 متر مربع طراحی شده است، یک گالری چند منظوره پویا را به نمایش می گذارد و به تعامل بهتر دنیای دیجیتال با محیط های فیزیکی کمک می کند. به بیان دیگر این گالری به گونه ای ساخته می شود که بتواند طیف گسترده ای از کاربردها و مفاهیم مرتبط با دنیای مد را در خود جای دهد. محلی ویژه برای قرار گیری مجموعه های طراحی شده توسط برندهای متفاوت روی دیوارها در نظر گرفته شده است که ضمن استحکام بالا، قابل تنظیم نیز خواهد بود.

محوطه اصلی به صورت کاملا باز ساخته شده و با نور پردازی هنرمندانه فضایی نسبتا سورئال را رقم زده است. مجموعه این فاکتورها تجربه خریدی آزادانه و دلچسب را برای مشتریان به ارمغان می آورند. لازم به ذکر است که استودیو در چندین ساختمان مختلف گسترش یافته و مهمانان با گشت و گذار در هر یک از بخش ها روح جدیدی از تمدن قدیمی ایتالیا را کشف می کنند.

دنبال کنید @ اینستاگرام