تجربه ای رویایی یک فروشگاه ژلاتو در قطر! (+عکس)

در طراحی این پروژه از ترکیب رنگ های پاستلی زیبا استفاده شده و هماهنگی میان اجزای دکوراسیون به گونه ای است که گویا در یک دنیای سورئال هیجان انگیز قدم بر می دارید.

موبنا؛ علی مهدوی – ژلاتو فروشی کلاود اند کو در دوحه قطر را می توان یکی از چشم نوازترین پروژه های استودیو طراحی فیوچرا به شمار آورد. ژلاتو نام بستنی اصیل ایتالیایی است که در مقایسه با بستنی معمولی چربی و هوای کمتری دارد و در درجه حرارت بالاتری نیز سرو می شود. فیوچرا توانسته تجربه متفاوتی از حضور در یکی از بهترین ژلاتو فروشی های جهان را در اختیار مشتریان آن قرار دهد.

در طراحی این پروژه از ترکیب رنگ های پاستلی زیبا استفاده شده و هماهنگی میان اجزای دکوراسیون به گونه ای است که گویا در یک دنیای سورئال هیجان انگیز قدم بر می دارید. جزئیات خیره کننده مانند تزئینات فلزی، آینه ها، صندلی و میزها در کنار یکدیگر بر این جذابیت افزوده اند. بخش اعظم رنگ بندی استفاده شده برای ژلاتو فروشی کلاود اند کو در رنگ های صورتی، آبی و مقدار کمی سبز خلاصه می شود.

هر یک از دو فضای بزرگ فروشگاه هم توسط یک پیشخوان سرو به یکدیگر متصل شده اند. استودیو فیوچرا در سال 2008 در مکزیکو سیتی متولد شد و از آن زمان تاکنون هدف اصلی خود را روی جا به جایی مرزهای طراحی متمرکز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام