نئوزون؛ لامپ چسبنده جدید! (+عکس)

معرفی طرح مفهومی این پروژه به سال 2020 باز می گردد اما heintschel تصمیم گرفته است تا اواسط سال 2021 محصول مذکور را برای فروش به بازار عرضه کند.

موبنا؛‌ علی مهدوی – نئوزون نامپ لامپی است که توسط طراح صنعتی lukas heintschel ساخته شده است و در واقع نوعی ابزار قابل شارژ متحرک محسوب می شود. این لامپ در عرض چند ثانیه به هر سطحی می چسبد و از این رو می توان از آن به عنوان یک چراغ قوه سریع و آسان استفاده کرد. لازم به ذکر است که معرفی طرح مفهومی این پروژه به سال 2020 باز می گردد اما heintschel تصمیم گرفته است تا اواسط سال 2021 محصول مذکور را برای فروش به بازار عرضه کند.

وی توضیح می دهد که پروژه خود را با الهام از یک عبارت بیولوژیکی به معنای زندگی کردن حیوانات در زیستگاه های جدید، نام گذاری کرده است. از طریق این پروژه طراح تغییرات زندگی مردم در شرایط فاصله گذاری اجتماعی و نحوه استفاده از محصولات مختلف در چنین اتمسفری را بازبینی می کند. لامپ نئوزون را می توان به سطوح متفاوت مانند دیوار، مبلمان، سقف، در، آینه یا حتی گلدان متصل کرد. پس از جداسازی آن نیز هیچ ردی از چسب و مواد دیگر باقی نمی ماند. باتری نئوزون تا 12 ساعت دوام دارد و می توان آن را ظرف مدت زمان 3 ساعت به طور کامل شارژ مجدد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام