بازوی رباتیک 5G و تکنیک خالکوبی کنترل از راه دور برای نخستین بار (+عکس)

شرکت تی- موبایل از رباتی به منظور معرفی سرعت بالای اینترنت شبکه جدید خود اولین فرآیند خالکوبی کنترل از راه دور را در سطح جهان عملی ساخت.

موبنا؛ علی مهدوی شرکت تی- موبایل هلند به منظور معرفی سرعت بالا، ضریب اطمینان قابل ملاحظه و همچنین تاخیر پایین در شبکه 5G جدید خود از یک روش بسیار جالب استفاده کرده است. در این متد از رباتی کمک گرفته شده که به فناوری 5G مجهز شده و می تواند اولین فرآیند خالکوبی کنترل از راه دور را در سطح جهان عملی سازد. گفتنی است که نخستین مرحله آزمایشی با همکاری بازیگری به نام Stijn Fransen صورت گرفت و یک فیلم تاثیرگذار 3 دقیقه ای مستند نیز از آن ضبط شد و به نمایش درآمد.

بازوی رباتیک مورد نظر که از ارتباط 5G بهره می برد، با موفقیت کامل توانست نقش و نگار منتخب را روی پوست بازیگر خالکوبی کند. البته این بازو توسط هنرمندی از راه دور کنترل می شد. هنرمند طرح انتخابی را روی دست یک مانکن پلاستیکی طراحی و ربات نیز جزئی ترین حرکات وی را کپی می کرد. با استفاده از مزایای شبکه جدید 5G تقریبا هیچ تاخیری وجود نداشت و این به معنای اجرای عملیاتی دقیق صرف نظر از فاصله میان ربات و اپراتور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام