معماری متفاوت در بخش شرقی نیویورک!(+تصاویر)

در این میان یکی از زیباترین عناصر طراحی داخلی ساختمان، فضاهای طاقی شکل آن به شمار می روند که تجلی کاملی از هنر اصیل هستند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور استودیو طراحی DDG به تازگی از پروژه جدید خود رونمایی کرده که در واقع یک آسمان خراش 50 طبقه به شمار می رود که 47 اقامتگاه خصوصی را در خود جای داده است. بعضی از واحد های مورد نظر مجهز به اتاق زیر شیروانی، حداکثر 5 اتاق خواب، واحدهای دوبلکس و یا پنت هاوس تریپلکس هستند. این پروژه منحصر به فرد در قسمت شرقی شهر نیویورک واقع شده است و می توان آن را ادای احترام به هنر از یاد رفته معماری سنتی و توجه به زیبایی شناسی سبک معاصر دانست.

نمای ساختمان با استفاده از تقریبا 600 هزار قطعه آجر ساخته شده و از نظر امکانات متشکل از فضاهای رفاهی متنوعی از جمله زمین فوتبال، زمین بسکتبال، اتاق بازی، مرکز تناسب اندام و سالن یوگا است. در این میان یکی از زیباترین عناصر طراحی داخلی ساختمان، فضاهای طاقی شکل آن به شمار می روند که تجلی کاملی از هنر اصیل هستند. علاوه بر این به کار گیری ترکیبات رنگی متناسب و رنگ سفید در طراحی طاق ها سبب ایجاد یک هارمونی تمام و کمال و چشم نواز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام