مهندس دهناد در آیین تکریم و معارفه مدیر مخابرات منطقه مرکزی:

امروز، نیاز به ارتباطات و مخابرات برای مردم و حاکمیت، حیاتی ست

نایب‌رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران گفت: ارائه خدمات پایدار مخابرات به همه آحاد جامعه یک امر ضروری ست و امروزه، نیاز به ارتباطات و مخابرات برای مردم و نظام، حیاتی ست.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد، نایب‌رئیس هیات مدیره شرکت در آیین تکریم و معارفه مدیر جدید مخابرات منطقه مرکزی با بیان این مطلب افزود: جایگاه شرکت مخابرات ایران در ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی به آحاد جامعه بسیار جایگاه مهمی است، از این‌رو، شایسته ست که همه نهادهای بالادستی از این شرکت حمایت کنند.

مهندس دهناد همچنین خاطرنشان کرد؛ به هر میزان به مخابرات توجه شود به همان میزان به ارتقاء سطح رفاه مردم کمک خواهد شد.

نایب‌رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مانع‌تراشی در ارائه خدمات ارتباطی به مردم را آسیب رساندن به نیاز مخابراتی آنان عنوان کرد و افزود: هر کسی که مانعی در روند رشد و توسعه ارتباطات ایجاد کند در حقیقت به مردم میهن اسلامی جفا کرده است.

وی در ادامه اظهار داشت: با تضعیف مخابرات، نه‌تنها مشکلی از مردم حل نخواهد شد، بلکه اختلال در ارائه خدمات به مردم به وجود خواهد آمد. از این‌رو، هرچقدر به رفع مشکلات مخابرات توجه شود، میدان خدمات بیشتر به مردم وسیع‌تر خواهد شد.

مهندس دهناد به توصیف روند رشد فناوری و حرکت پر شتاب بروز سرویس‌های نوین مخابراتی پرداخت و تأکید کرد: عزم ما در جهت خدمت به مردم بزرگ ایران اسلامی یک اراده جدی ست، از این‌رو، با ماهیتی که شرکت بزرگ مخابرات ایران دارد، می‌طلبد که با توسعه زیرساخت‌های فنی، فناوری‌های نوین را در راه خدمت به مردم بکار ببندیم.

نایب‌رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در بخش دیگری از سخنان خود، به جایگاه ویژه استان مرکزی به لحاظ شرایط جغرافیایی و وجود شهرک‌های صنعتی متعدد اشاره کرد و اظهار داشت: استان مرکزی یکی از قطب‌های صنعتی بزرگ کشور است، بنابراین ارائه خدمات مخابراتی و سهم توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در این استان باید مناسب و مطلوب باشد.

وی به ویژگی‌های دیگر این استان اشاره کرد و بیان داشت: استان مرکزی زادگاه امام راحل و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و همچنین شهر فقیهان بزرگی مانند آیت‌الله‌العظمی اراکی ست، از این‌رو، انتظار می‌رود، لطف همه مسئولان این استان به‌ویژه وجود پر برکت نماینده ولی‌فقیه، جناب حجت‌الاسلام دری نجف‌آبادی شامل حال خادمان صنعت ارتباطات در شرکت مخابرات ایران شود.

مهندس دهناد در پایان این مراسم، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده مهندس ملک حسینی، مدیر پیشین مخابرات منطقه مرکزی و آرزوی سلامتی برای ایشان، آقای علی‌رضا لطفی را به‌عنوان سرپرست جدید مخابرات این منطقه معرفی کرد.

گفتنی ست، این مراسم صبح روز یکشنبه 24 اسفندماه 99 با حضور مهندس دهناد، نایب‌رئیس هیات مدیره، مهندس بیدخام، مشاور مدیرعامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل، مهندس بیگدلو، سرپرست دفتر مدیرعامل، فیضی، سرپرست دفتر مرکزی بازرسی و نظارت، مهندس حیدری زاده مشاور مدیرعامل در امور استان‌ها و تنی چند از مدیران ستاد شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات منطقه مرکزی برگزار شد.

دنبال کنید @ اینستاگرام