امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه برای توسعه محتوای فضای مجازی کشور

تفاهم‌نامه سه‌جانبه به‌منظور حمایت از تولید محتوای داخلی در بستر فضای مجازی و شبکه ملی اطلاعات؛ بین شرکت مخابرات ایران، سازمان تبلیغات اسلامی و صداو‌سیمای جمهوری اسلامی ایران، 23 اسفند 1399 منعقد شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مراسم تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه عصر روز شنبه 23 اسفندماه، با حضور مهندس مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، غلامرضا نوری معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران امضا شد.

این تفاهم‌نامه به‌منظور حمایت از توسعه تولید محتوای داخلی در بستر شبکه ملی اطلاعات و شکل‌دهی به اقتصاد آن خواهد بود.

بر اساس این گزارش، همکاری بین سه مجموعه که شامل دو سازمان محتوایی در جمهوری اسلامی ایران و شرکت مخابرات ایران است می‌تواند اقدامی مؤثر در جهت پاسخ به مطالبات مقام معظم رهبری در توجه بیشتر به تولید محتوای داخلی و افزایش ضریب نفوذ در فضای مجازی باشد.

در اقدامات اجرایی پیش‌بینی‌شده در تفاهم‌نامه، کارگروهی متشکل از نمایندگان هر سه مجموعه، راهکارهای عملیاتی اجرای محورهای تفاهم را در قالب‌های قراردادی و تشکیل هویت‌های حقوقی مشترک پیگیری و به‌صورت فصلی در رده عالی گزارش خواهند نمود.

این گزارش می‌افزاید: هر سه مجموعه با این تفاهم متعهد شدند تا از ظرفیت‌های موجود خود در راستای توسعه همکاری‌های قید شده در محورهای تفاهم با اولویت استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام