امکان پرداخت غیرحضوری ازطریق درگاه های شرکت مخابرات ایران

در حال حاضر، پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت از طریق درگاه های موجود شرکت مخابرات ایران به صورت مطلوب امکان پذیر است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس بیدخام، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل ضمن اعلام مطلب فوق، اظهار داشت: با توجه به اهمیت سرویس‌های مخابراتی به‌عنوان یک زیرساخت مهم برای تمام حوزه‌ها در این ایام، شرکت مخابرات ایران کوشیده تا شرایط ارائه خدمات غیرحضوری را برای مشتریان خود به بهترین نحو فراهم کند.

وی افزود: تمام خدمات ممکن در بخش فروش و ارائه سرویس‌های جدید نیز به‌صورت غیرحضوری در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

مهندس بیدخام همچنین به درگاه‌های شرکت مخابرات ایران اشاره کرد و گفت: سامانه‌های 2020، 2000، 2010، USSD، کد دستوری *۲۰۲۰#، پرتال شرکت مخابرات ایران، سامانه «مخابرات من» و آپ‌های موبایلی همگی آمادگی ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان این شرکت را دارند.

وی افزود: با استفاده از پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir، از طریق سامانه «مخابرات من»، مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت، صدور قبض دوره، به روز، تجمعی، تخلیه و شارژ، وصل خط پس از پرداخت بدهی، درخواست تلفن ثابت (درخواست تلفن ثابت از طریق پرتال و پیگیری تا حصول نتیجه) خلاصه کارکرد، ریز مکالمات، تست سرعت اینترنت، مشاهده وضعیت سرویس اینترنت و خرید سرویس اینترنت پرسرعت امکان‌پذیر است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در تشریح روش استفاده از «مخابرات من» خاطرنشان کرد: مشتریان پس از ورود به بخش مخابرات من، می‌توانند به‌راحتی در قسمت افزودن شماره تلفن‌های جدید، شماره‌های خود را ثبت کرده و سپس از طریق منوی دسترسی «مشاهده ریز هزینه‌های قبض»، ضمن مشاهده تمام جزئیات و کارکرد قبوض، در صورت تمایل اقدام به چاپ آن نمایند.

وی تأکید کرد: مشتریان شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور همچنین، می‌توانند صورتحساب تلفن ثابت خود را از طریق آدرس وب‌سایت شرکت به‌صورت www.tci.ir/bill، به همراه جزئیات قبض، مشاهده و دریافت کنند. مشتریان برای استفاده از این امکان ارتباطی، می‌توانند نشانی /www.tci.ir/bill را در نوار ابزار مرورگر خود وارد کرده و در ادامه، شماره تلفن ثابت خود را به همراه کد شهرستان و بدون عدد صفر وارد کنند.

وی افزود: پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت همچنین از طریق سامانه ۲۰۰۰،USSD و اپ‌های موبایلی نیز، امکان‌پذیر است.

گفتنی ست؛ رفع خرابی تلفن ثابت با شماره ۲۰۱۱۷، ثبت و حذف اطلاعات مندرج در سامانه 118، خدمات تلفن ثابت (سرویس‌های ویژه شامل: انتظار مکالمه، مکالمه کنفرانسی، شماره‌گیری سریع، قطع و وصل تلفن، درخواست تغییر آدرس مکاتبات، باز و بسته کردن صفر دوم، درخواست کشف مزاحم، اعلام و عدم اعلام به ۱۱۸)، غیرفعال کردن خدمات ویژه از دیگر قابلیت‌های مهم خدمات غیرحضوری شرکت مخابرات ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =

دنبال کنید @ اینستاگرام