مهندس سلطانی:

افزایش‌ رضایت و کاهش شکایات مشتریان با تحول در پاسخگویی

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران دربازدیداز مرکز تماس ۲۰۲۰ مخابرات ، با بیان اینکه این مرکزبه عنوان ویترین خدمات مخابرات در کشور است، اظهار داشت : کسب رضایت مشتریان و ارتقای جایگاه برند شرکت مخابرات ایران، مهمترین اولویت شرکت مخابرات است و تحقق این هدف با تحول در پاسخگویی امکان پذیر می باشد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این بازدید به همراه معاونان این شرکت از نزدیک به بررسی وضعیت موجود و چگونگی پاسخگویی به مشتریان در مرکز تماس ۲۰۲۰ پرداخت.

مهندس سلطانی با تأکید بر رضایت مشتریان و کاهش شکایات آنان، پاسخگویی درست و به موقع و کاهش مدت زمان انتظار مشتریان برای رفع مشکلات موجود را به‌عنوان یک اصل کلی اعلام کرد و افزود: نارضایتی مشتریان، یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت مخابرات ایران می‌باشد که برای رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه مخابرات و ارتباطات، باید اقدامات سریع صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، با بیان اینکه با هماهنگی بیشتر بین حوزه‌های فناوری اطلاعات، شبکه، امور مشتریان و سایر بخش‌ها برای رفع موانع و مشکلات موجود، رضایت شهروندان را محقق خواهد شد، تصریح کرد: باید تمرکز خود را به سمت پاسخگویی مکانیزه و اتوماتیک توسط سامانه ۲۰۲۰ معطوف کنیم و در این راستا افزایش کیفیت سرویس‌ها و همچنین کیفیت شبکه مخابراتی، منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان خواهد شد.

وی افزود: اجرای درست و بهینه هر طرح فنی و ارائه خدمات مناسب در استان تهران، با مدیریت دانش و تبادل تخصص و تجربه‌ها، در سایر استان‌ها نیز قابل اجرا می‌باشد.

در این بازدید که معاونان شرکت مخابرات ایران، ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران و تعدادی از مدیران منطقه تهران نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت موجود سامانه ۲۰۲۰ و برنامه‌های در دست اجرا ارائه شد.

مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، ضمن توضیحاتی در خصوص وضعیت پاسخگویی اپراتورها، میانگین مدت‌زمان انتظار مشتریان، تعداد تماس‌های ورودی و همچنین وضعیت پاسخگویان مرکز تماس ۲۰۲۰، اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا پاسخگویی به تمامی مسائل مشتریان در اسرع وقت به‌صورت غیرحضوری صورت می‌پذیرد.

وی همچنین به اقدامات انجام شده در مخابرات منطقه تهران برای ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات و پاسخگویی به شهروندان اشاره و افزود با اجرای طرح‌های جدید، تحول زیادی در این حوزه اتفاق می‌افتد که در نهایت افزایش‌ رضایت و کاهش شکایات مشتریان را در پی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام