سامسونگ برای پانزدهمین سال متوالی برترین تولیدکننده تلویزیون جهان شد

براساس اعلام موسسه تحقیقاتی اومدیا (Omdia) شرکت سامسونگ الکترونیکس برای پانزدهمین سال متوالی برترین تولیدکننده تلویزیون در جهان شده است. داده‌های جدید که در روز 23 فوریه منتشر شده نشان می‌دهد که سامسونگ توانسته 31.8 درصد از بازار جهانی تلویزیون در سه ماهه چهارم سال 2020 را بر اساس میزان درآمد به خود اختصاص داده و به این ترتیب سهم سامسونگ از بازار جهانی تلویزیون در کل سال 2020 از نظر درآمد به 31.9 درصد می‌رسد که بالاترین سهم یک برند است.

موبنا – رشد سامسونگ در کل حوزه نمایشگرهای بصری نشان دهنده تعهد این برند به ارائه برترین تجربه بصری در خانه است. البته رشد سریع مجموعه محصولات QLED این برند که اکنون در رده تلویزیون‌های فوق بزرگ با اندازه بالای 75 اینچ پیشتاز هستند، توسعه محصولات سری لایف‌استایل سامسونگ و همچنین مجموعه‌ای از نوآوری‌های پیوسته در این صنعت باعث شده است تا سامسونگ در جایگاه برترین تولیدکننده تلویزیون قرار بگیرد.

یونگ‌هی هان، مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «مصرف‌کنندگان صفحات نمایش را بصورت روزانه و برای سرگرمی، ارتباط با دیگران، کار، ورزش در خانه و انواع کارهای دیگر استفاده می‌کنند. ما همچنان به اعتمادی که به محصولات نمایشگری ما می‌شود افتخار می‌کنیم. این مسئله انگیزه ما برای ادامه ارائه نوآوری‌های پیشرفته و بهترین تجربه بصری خواهد بود که نیازهای مصرف‌کنندگان امروز را برآورده کند».

با نگاهی به 15 سال گذشته که سامسونگ رهبر بازار جهانی تلویزیون بوده است، تاریخی از رشد سریع به پشتوانه نوآوری‌های متعدد را می‌بینیم که در نتیجه آن انواع محصولات برای بازه متنوعی از مصرف کنندگان و انواع کاربردها ساخته شده است.

سامسونگ انتظار دارد در سال 2021 و به لطف معرفی مدل‌های جدید محصولات اصلی خود در کنار فناوری‌ها و قابلیت‌های جدید در همه گروه‌های تلویزیون، پیشتازی در این عرصه را ادامه دهد. این توسعه مدل‌ها شامل تلویزیون‌های جدید New QLED و همچنین MICRO LED و لایف‌استایل خواهد شد و سامسونگ برنامه‌ای فراگیر برای سازگاری بیشتر روندهای تولید خود با اهداف توسعه پایدار و حفظ محیط زیست را هم اجرایی خواهد کرد. در چند سال آینده سامسونگ سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه و مدیریت محصول خود را هم در حوزه‌های راهبردی بخش تلویزیون ادامه خواهد داد تا محصولات اصلی و فناوری‌های نوین این شرکت هرچه بیشتر جایگاه خود را تقویت کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره محصولات تلویزیون سامسونگ می‌توانید به www.samsung.com/  مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام