سنووا U7؛ سدان چینی نیمه لوکس اما اقتصادی از بایک (+عکس)

این سدان طراحی جذابی را از خود در نمای ظاهری به نمایش می گذارد. سازنده تاکید زیادی بر استفاده از عناصر کرومی در قسمت های مختلف بدنه داشته و البته در کابین نیز همین شرایط مشاهده می شود.

موبنا؛ مازیار دانیالی سِنووا ژیدائو یو7 که با نام پکن U7 نیز شناخته می شود محصول از کمپانی خودروسازی بایک چین است که در بازار این کشور از 12400 تا 19 هزار دلار قیمت دارد.

این سدان طراحی جذابی را از خود در نمای ظاهری به نمایش می گذارد. سازنده تاکید زیادی بر استفاده از عناصر کرومی در قسمت های مختلف بدنه داشته و البته در کابین نیز همین شرایط مشاهده می شود.

از منظر ابعاد برابر با 4785 میلیمتر در طول، 1835 میلیمتر در عرض و 1490 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2780 میلیمتر است. وزن خالص از 1345 تا 1365 میلیمتر در تریم های مختلف تفاوت دارد.

رینگ ها در حالت استاندارد 16 و 17 اینچی ارائه می شوند.

پیشرانه

برای تمامی تریم ها از نمونه 4 سیلندر توربوشارژ 1.5 لیتری با 150 اسب خروجی و گشتاور 210  نیوتن متر استفاده شده است. در بخش جعبه دنده نیز نمونه سی وی تی  6 سرعته دستی ارائه می شود.

شاخص مصرف سوخت با جعبه دنده سی وی تی برابر با 9.6 لیتر در شهر، 5.6 لیتر در بزرگراه و 6.9 لیتر در حالت ترکیبی است.

سیستم ترمز در تمامی چرخ ها دیسکی است.

 کابین

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ کابین شرایط بسیار ایده آلی را با توجه به رده قیمتی در اختیار مشتری قرار می دهد. از امکانات این فضا می توان به نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، نشانگر دیجیتال امپر(آپشن)، سیستم تهویه اتوماتیک(آپشن)، استارت دکمه ای(آپشن)، نورپردازی داخلی(آپشن)، بلوتوث، پشتیبانی از فرمان های صوتی(آپشن)، تنظیم الکتریکی صندلی راننده و سرنشین(آپشن)، گرم کن و تهویه صندلی(آپشن)، استراحتگاه دست جلو و عقب، فرمان چرمی(آپشن)، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف(آپشن)، تنظیم الکتریکی آینه ها و جمع شو(آپشن)، سنسور باران(آپشن) و … اشاره کرد.

ایمنی

در این قسمت امکاناتی مانند: ورود بدون کلید(آپشن)، کروز کنترل ثابت(آپشن)، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب(آپشن)، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی، نمایش نقاط کور دید راننده(آپشن)، هدلایت اتوماتیک(آپشن)، ایزوفیکس صندلی کودک، ایربگ کامل(آپشن) و … قابل اشاره هستند.

 

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام