مدیرعامل شرکت مخابرات ایران عنوان کرد:

افزایش رضایتمندی از مخابرات با بهینه‌سازی میز ارائه خدمت و تنوع انتخاب مشتریان

مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در سفر به استان بوشهر که روزهای پایانی هفته گذشته انجام شد، ضمن تاکید بر افزایش رضایتمندی از مخابرات با بهینه‌سازی میز ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف و تنوع انتخاب مشتریان گفت: سند توسعه ۵ ساله مخابرات بر اساس شناسایی دقیق ظرفیت‌ها و چالش‌های مخابرات که در طی سفرهای استانی به دست می‌آید، تدوین و اجرا می‌شود.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی در سفر استانی خود به بوشهر در نشست با مدیران ستادی مخابرات منطقه اظهار داشت: با ارائه طرح‌های مختلف در مخابرات ایران به دنبال افزایش رضایتمندی مشتریان هستیم.

وی ضمن تشریح اقدامات مختلف مخابرات در راستای جهش چندین برابری در مسیر تحقق شبکه ملی اطلاعات، خاطرنشان کرد: مزیت این اقدامات این است که ضمن افزایش سهم بازار به مشترکین مخابرات، با ایجاد تنوع در خدمات، قدرت انتخاب بیشتری نیز به مشتریان داده شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: ارائه خدماتی که منجر به رضایت مشتریان می‌شود برای ما مهم است و با ایجاد کارگروه‌هایی در شرکت مخابرات ایران، شاخص‌های کیفی شبکه را بررسی و پایش می‌کنیم.

مهندس سلطانی با تأکید مجدد برنقش پررنگ سفرهای استانی در تدوین سند توسعه ۵ ساله مخابرات ادامه داد: از دیگر عوامل مؤثر بر رضایتمندی مشتریان، بهبود و توجه حداکثری به شاخص‌هایی مانند سطح سرویس ۲۰۲۰، توجه به نیازهای مشتریان و پاسخگویی مناسب با ارتقا درگاه‌های غیرحضوری است که در حال بازتعریفی جدید از این شاخص‌ها و متناسب با نیازهای جدید مردم هستیم.

وی توجه به نیازهای مشتریان و پاسخگویی مناسب با ارتقا درگاه‌های غیرحضوری را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: تلاش می‌شود این شاخص‌ها بر اساس نیازها و انتظارات مردم تعریف و اجرا شود

مهندس سلطاني همچنین مراكز تلفن شهر برازجان نیز بازدید کرد و ضمن صحبت در خصوص مسائل مختلف و دغدغه‌های متنوع، راهکارهای خدمت‌رسانی بهتر را با مدیران این مرکز موردبحث و بررسی قرار داد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در نشستی با نمایندگان کانون بازنشستگان منطقه بوشهر از پیگیری مشکلات بازنشستگان این شرکت خبر داد و گفت: با ایجاد کارگروهی تخصصی در شرکت مخابرات ایران، به دنبال ساماندهی مشکلات بازنشستگان این شرکت هستیم.

وی افزود: پیگیری موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از طریق دستگاه‌های متولی، ارائه تسهیلات بانکی، بیمه تکمیلی و پرداخت مطالبات در کمترین زمان از بازنشستگی در این کارگروه تخصصی موردبررسی قرار می‌گیرد.

مهندس سلطانی تصریح کرد: بازنشستگان گنجینه‌ای از علم و تجربه هر سازمان هستند و بنا داریم در قالب هیات‌های اندیشه‌ورز از تجربیات گران‌سنگ نمایندگان کانون بازنشستگان مخابرات در تمام استان‌ها استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: در راستای برنامه‌های تحول زا در شرکت مخابرات ایران، سند تحول مخابرات با نگاهی نو بر ظرفیت‌ها و چالش‌ها تدوین می‌شود.

سلطانی تصریح کرد: به دلیل شرایط خاص استان بوشهر که به‌عنوان یک استان مهم و استراتژیک در جغرافیای ایران قلمداد می‌شود، این استان را در ردیف نخستین سفر استانی قرار دادیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران عنوان کرد: رشد و توسعه استان صنعتی مانند بوشهر در کنار تعلل‌های انجام‌شده طی سنوات گذشته و بالا بودن سطح فرسایش تجهیزات مخابراتی به دلیل شرایط آب و هوایی سبب شده که در تخصیص اعتبارات به استان بوشهر تجدیدنظر جدی و حتی تا ده برابر موجود برنامه‌ریزی شود.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر در نشست با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بوشهر اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های تولید ثروت و قدرت داشتن زیرساخت‌های قوی ارتباطی در بستر مخابرات است. بنابراین نیاز است با اتکا با توان دانش متخصصان بومی زمینه ارتقا سیستم‌های مخابراتی به‌منظور پوشش و سرعت امن داده‌ها و دیتا و پایداری شبکه ایجاد تا به یکی از کشورهای مقتدر در حوزه مخابراتی در منطقه تبدیل شویم.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر این استان را استانی تاریخی و به‌عنوان پلی ارتباطی بین ایران و کشورهای حوزه خلیج‌فارس دانست و گفت: با وجود روستای الکترونیک در این استان و اجرای پروژه شهر هوشمند بوشهر در کنار وجود صنایع انرژی فسیلی و اتمی و تجارت الکترونیک، این ظرفیت در استان بوشهر وجود دارد که با تخصیص اعتبارات موردنیاز و تنظیم یک سند ۱۰ ساله، به‌عنوان یک الگوی مخابراتی در سال ۱۴۱۰ به کشور معرفی شود.

در آخرین برنامه مهندس سلطانی در استان بوشهر، جلسه كميسيون فني منطقه با حضور مديرعامل مخابرات ايران و هيات همراه برگزار شد.

مهندس سلطانی در این نشست بیان کرد: طی دو روزی که در بوشهر حضور دارم با گروه‌های مختلفی از نمایندگان کانون بازنشستگی مخابرات، پرسنل پیمانکاری، نیروهای رسمی، مدیران ستادی و مقامات استانی دیدارهای جداگانه‌ای داشته‌ایم که همگی از یک وفاق، همدلی و انگیزه‌ای مضاعف برای توسعه مخابرات در این استان سخن می‌گویند.

وی با تمجید از عملکرد مدیریتی مخابرات بوشهر، ادامه داد: به‌زودی نوسازی شبکه مخابراتی بوشهر، اجرای ۸۰ کیلومتر فیبرنوری برای شهرهای کنگان و عسلویه و تعمیر و تجهیز مرکز دوم تلفن بوشهر انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان افزایش رضایت مشتریان را در این دوره مدیریتی یک اصل مهم و اساسی دانست و اضافه کرد: در همین راستا طرح‌های مختلفی ارائه شده است که نتیجه آن افزایش سهم بازار مشترکین مخابرات و ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا خواهد بود.

گفتنی است، در اولین سفر استانی مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به استان بوشهر به‌عنوان قطب اقتصادی و ارتباطی جنوب کشور، مهندس بیدخام، مشاور مدیرعامل و مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل، دکتر زارع، سرپرست معاونت مالی مدیرعامل و مهندس فیضی، سرپرست دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران و مدیران استانی مخابرات منطقه بوشهر، مهندس سلطانی را در بخش‌های مختلف همراهی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 10 =

دنبال کنید @ اینستاگرام