دوربین امنیتی که شب را تبدیل به روز می کند! (+تصاویر/فیلم)

در این دوربین از تصاویر فول اچ دی 1080پی با پوشش 140 درجه ای محیط مقابل لنز استفاده می شود. امکان ارسال پیام برای تلفن همراه کاربر نیز درنظر گرفته شده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – برند قابل اعتماد Eufy در بخش تولیدات امنیتی مدرن از یک دوربین امنیتی جدید رونمایی کرده که این محصول در ابعاد 12.2 در 7.9 در 7.1 اینچ با سنگینی 1.36 کیلوگرم تولید شده است. محصول طراحی ساده و مناسبی دارد و از استاندارد ای پی65 پشتیبانی می کند بنابراین برای نصب در فضای بیرون درب ورودی مناسب است.

 

 

همانطور که مشاهده می کنید دارای دو لامپ نورانی مستقل است که تا 2500 لومن نوردهی دارند. با این ویژگی در تاریکی نیز می توان تصاویر رنگی و واضحی از محیط را در اختیار داشت. نور چراغ های با تشخیص حرکت توسط سنسورهای دوربین افزایش می یابد. همچنین دارای سیستم زنگ هشدار قدرتمند محیطی است.

در این دوربین از تصاویر فول اچ دی 1080پی با پوشش 140  درجه ای محیط مقابل لنز استفاده می شود. امکان ارسال پیام برای تلفن همراه کاربر نیز درنظر گرفته شده  است.

این محصول از الکسای امازون و گوگل هوم پشتیبانی می کند بنابراین می توان آنرا به شبکه هوشمند خانگی متصل کرد و از فرمان های صوتی برای برخی تنظیمات سود برد.

برای خرید در صفحه رسمی تولید کننده باید 199.99 دلار هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام