میراژ 2021 یکی از کم مصرف ترین خودروهای بنزینی در بازار جهانی/

دومین خودروی ارزان قیمت بازار آمریکا چه ویژگی هایی دارد (+عکس)

استفاده از پیشرانه 1.2 لیتری 3 سیلندر با 78 اسب بخار خروجی، لقب کم مصرف ترین خودروی غیر هیبریدی بازار آمریکا را به میراژ و سدان جی4 آن اختصاص می دهد.

موبنا؛ مازیار دانیالی – مدتی قبل به خبر تولید میراژ 2021 در گروه خودروی عصر ایران پرداختیم که جزئیاتش اینجا قابل دسترسی است. اکنون تصاویر رسمی و قیمت تمامی تریم های این محصول جمع و جور و اقتصادی ژاپنی در اختیار رسانه ها قرار گرفته، که در ادامه بدان خواهیم پرداخت.

این محصول در آمریکا با قیمت پایه 14295 دلار عرضه می شود که لقب یکی از ارزانترین های بازار را به خود اختصاص می دهد. همانطور که قبلا در معرفی شورولت اسپارک اشاره شد؛ رکورد ارزانترین خودروی بازار آمریکا با قیمت 13400 دلار در اختیار اسپارک است.

استفاده از پیشرانه 1.2 لیتری 3 سیلندر با 78 اسب بخار خروجی، لقب کم مصرف ترین خودروی غیر هیبریدی بازار آمریکا را به میراژ و سدان جی4 آن اختصاص می دهد.

این پیشرانه در هر 100 کیلومتر 6.5 لیتر در شهر، 5.4 لیتر در بزرگراه و 6 لیتر در حالت ترکیبی مصرف سوخت دارد.

ارزانترین تریم میراژ یعنی هاچ بک ایی اس با جعبه دنده 5 سرعته دستی عرضه می شود. سفارش جعبه دنده سی وی تی 1300 دلار به برچسب پایه اضافه می کند.

از امکانات قابل ارائه برای این خودرو می توان به ترمز اتوماتیک اضطراری با توانایی تشخیص عابر، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایشگر 7 اینچی سیستم سرگرمی با پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اوتو اشاره کرد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =

دنبال کنید @ اینستاگرام

بلیط هواپیما