جِ ام سی E160؛

هاچ بک متفاوت چینی با مجموعه ای کامل از امکانات روز و قیمت رقابتی(+عکس)

کابین در سطح یک محصول اقتصادی ارائه می شود که از امکانات آن می توان به نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی از نوع تبلتی، سیستم تهویه اتوماتیک در تمامی تریم ها و... اشاره کرد.

موبنا؛ مازیار دانیالی – مدتی قبل کراس اوور الکتریکی EX5 را از برند چینی جِی ام سی معرفی کردیم. همانطور که عنوان شد؛ جِی ام سی نیو انرژی (JMEV) یکی از برندهای خودرویی کشور چین است که چانگان و رنو در آن سرمایه گذاری قابل توجهی دارند.

یکی دیگر از محصولات مبتنی بر فناوری های نوین این کمپانی با نام E160 شناسایی می شود که ویژگی های جالبی را به عنوان یک هاچ بک شهری همراه خود دارد.

ایی160 با توجه به تریم از 10680 تا 12820 دلار قیمت دارد.

ابعاد

از منظر ابعاد برابر با 3720 میلیمتر در طول، 1640 میلیمتر در عرض و 1485 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2390 میلیمتر است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ ایی160 طراحی مناسبی را به عنوان یک هاچ بک در الگویی مانند کراس اوور ارائه می دهد که می تواند بسیار مورد توجه خانواده های کوچک قرار بگیرد.

ارتفاع خودرو از سطح زمین برابر با 110 میلیمتر است. وزن خالص نیز برابر با 1115 کیلوگرم محاسبه شده است.

رینگ های آلومینیومی در حالت استاندارد 15 اینچی هستند.

پیشرانه

جِی ام سی ایی160 از یک موتور الکتریکی 35 کیلوواتی در تمامی تریم ها استفاده می کند. گشتاور مجموعه نیز برابر با 150 نیوتن متر است. انرژی مورد نیاز خودرو از یک باتری 31.9 کیلووات ساعت لیتیومی تامین می شود.

بیشینه سرعت خودرو برابر با 102 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

همانند اکثر خودروهای الکتریکی بازار، برای جعبه دنده از نمونه تک سرعته استفاده شده که با محور جلو در ارتباط است.

کابین

کابین در سطح یک محصول اقتصادی ارائه می شود که از امکانات آن می توان به نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی از نوع تبلتی، سیستم تهویه اتوماتیک در تمامی تریم ها، حذف نشانگر آمپر پشت فرمان و انتقال آن به مرکز کنسول جلو و بالای نمایشگر اصلی سیستم سرگرمی، نشانگر آمپر دیجیتال، استارت دکمه ای، نمایشگر هدآپ، پشتیبانی از فرمان های صوتی، بلوتوث، گرم کن و تهویه صندلی ها، استراحتگاه دست ردیف جلو و عقب، پاور ویندوز، سنسور باران، آینه های برقی، برف پاک کن عقب و … اشاره کرد.

ایمنی

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: ورود بدون کلید، ریموت استارت، رادار پارک جلو و عقب، دوربین پانورامیک، دوربین عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها، ای بی اس، ایی بی دیی، ترمز اضطراری، دستیار حرکت در سربالایی، نمایش نقاط کور دید راننده، نوربالای تطبیقی، ایزوفیکس صندلی کودک و ایربگ قابل اشاره هستند.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =

دنبال کنید @ اینستاگرام