Walls Breaker 1.0.1؛

دانلود بازی تفننی-رکوردزنی جالب «دیوار شکن» اندروید (+مود)

Walls Breaker – دیوار شکن عنوانی جالب و مهیج از یک بازی ساده اما بسیار جذاب و چالش برانگیز است که به شکل رایگان به وسیله استودیوی بازی سازی Lemon Jam Studio هنگ کنگی ساخته و توسعه داده شده است.

موبنا – این بازی دارای پرداخت های درون برنامه ای است. بازی Walls Breaker با موتور بازی سازی Unity Engine ساخته شده است و اولویت اصلی در طراحی آن سادگی بوده است. این بازی با اقتباس از عناوین مشهوری ساخته شده اما سبک و سیاق کلی آن بسیار منحصر به فرد و خاص است. سازنده بازی با استفاه از یک ایده پردازی جذاب و در عین حال ساده، یک بازی مهیج، خاص و البته چالش برانگیز خلق کرده است. اگر به اسم بازی (دیوار شکن) دقت کنید حتماً به این فکر می افتید که این بازی هم مثل خیلی دیگر از بازی های مشابه در همین سبک که همین نام را دارند است اما باید گفت که ماهیت بازی Walls Breaker به نسبت رقبای دیگر تفاوت دارد. با اینکه شاید ظاهر آن خیلی ساده به نظر برسد، اما حقیقت این است که بازی Walls Breaker با همین سادگی شما را به چالش می کشد.

در بازی Walls Breaker شما کنترل یک جسم دایره ای که قادر به شلیک توپ است بر عهده دارید. این دایره در مرکز تصویر و در وسط یک کادر مستطیل شکل (عمودی) قرار دارد و به همین خاطر برای اجرای بازی باید دستگاه را به صورت عمودی (Portrait) نگه دارید. این جسم دایره ای شکل که درواقع یک توپ جنگی به شمار می رود، به صورت مدام در حال چرخش 360 درجه ای است. شما باید در زمان مناسب روی صفحه تاچ کنید تا این توپ جنگی اقدام به شلیک کند. اما هدف از این کار چیست؟ هدف نابود کردن دیوارهایی است که این جسم را در مرکز صفحه زندانی کرده اند. توپ شلیک شده با برخورد به هر دیوار و با توجه به اصول فیزیکی به سمت مخالف برگشت داده می شود و تا زمانی که دیوارها نابود نشوند یا به وسیله یکی از دشمنان شما از بین نرود به حرکات جهشی و دیواری خود ادامه می دهد. چالش اصلی شما زمان بندی صحیح برای شلیک توپ یا توپ ها به سمت دیوارها است. شما باید در زمانی مشخص دیوارها را نابود کرده تا موفق به عبور از آن مرحله شوید. در غیر این صورت، تهدیدات بازی شما را نابود می کنند. این تهدیدات شامل آیتم هایی پراکنده در تصویر هستند که به صورت آهسته به مرکز صفحه یعنی همان جسم دایره ای نزدیک می شوند و اگر شما نتوانید به آن ها شلیک کنید یا در زمان تعیین شده دیوارها را نابود کنید، در اولین برخورد با این آیتم ها بازنده می شوید. با کسب پول و امتیاز می توانید بخش های گوناگون بازی را ارتقاء دهید و روند کلی Walls Breaker را به نفع خود کنید. اما فراموش نکنید که با هر مرحله جدید، چالش های شما نیز بیشتر و سخت تر خواهند شد.

دانلود فایل نصبی اصلی بازی با لینک مستقیم – 58 مگابایت

دانلود فایل نصبی مــود بازی با لینک مستقیم – 48 مگابایت

دنبال کنید @ اینستاگرام