درخشش طرح «کاپ» در بخش ایده‌های نوآورانه؛

موفقیت سازمان پسماند در کسب رتبه برتر دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری مدیریت شهری

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از انتخاب طرح «کاپ» به عنوان برترین طرح نوآورانه در دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری خبر داد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، مسعود عابدی با اعلام این خبر گفت: عصر امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه، اختتامیه دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری برگزار شد و هیئت داوران به اتفاق طرح «کاپ» را حائز کسب رتبه برتر در بخش ایده‌های نوآورانه معرفی کردند.

به گفته مشاور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛ طرح کاپ در حال حاضر در ۴ منطقه پایتخت اجرا می‌شود و در سال آینده مناطق بیشتری به این طرح خواهند پیوست.

عابدی همچنین با بیان اینکه اجرای پروژه کاپ به عنوان الگوی نوین کاهش پسماند از سال گذشته و در ۶ محور آغاز شده است، گفت: براین اساس، سازمان مدیریت پسماند تلاش می‌کند تا با اجرای طرح تغییراتی را در زمینه فرم ذخیره‌سازی و مخازن، بهبود وضعیت جمع‌آوری و نگهداشت پسماند، تحول در انتقال پسماند، توسعه برنامه‌های هوشمندسازی و زیرساخت‌های فرهنگی، ساماندهی پسماندهای حجیم و بهینه‌سازی و مدیریت پسماند در مقصد و استفاده حداکثری از پسماند برای تولید کمپوست و انرژی به ثمر برساند.

دنبال کنید @ اینستاگرام