کانتریمن نسخه تولید محدود Boardwalk/

معرفی متفاوتی از کراس اوور کوچک مینی! (+عکس)

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل کروز کنترل، ترمز اضطراری، اتولایت، دستیار پارک، سنسورهای پارک جلو، آینه های جانبی تاشو اتوماتیک، دوربین جلو و عقب و ... قابل اشاره هستند.

موبنا؛ مازیار دانیالی مینی در کاتالوگ فروش مدل های 2021 خود یک تولید محدود از خانواده کانتریمن با نام نسخه  Boardwalk را قرار داده که آنرا محصولی برای ماجراجویان معرفی می کند. گفتنی است کراس اوور کانتریمن از سال 2010 تا کنون روی خط تولید مینی قرار دارد.

نسل اول

نسل اول

در این نمونه تولید محدود از کد رنگ ویژه آبی استفاده شده که با نام  Deep Laguna Blue Metallic استفاده شده است. سقف با تم رنگ تیره تر، ریل های روی سقف مشکی، نورپردازی لوگو از آینه های جانبی، رینگ های 19 اینچی و لوگوی Boardwalk از جمله تغییرات ظاهری این مدل هستند.

کابین

در فضای داخل کابین نیز می توان به مواردی مانند نورپردازی هوشمند، نشانگر آمپر تمام دیجیتال، نمایشگر 8.8 اینچی سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، تهویه هوشمند، گرم کن صندلی ها، استراحتگاه دست ردیف جلو و… اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل کروز کنترل، ترمز اضطراری، اتولایت، دستیار پارک، سنسورهای پارک جلو، آینه های جانبی تاشو اتوماتیک، دوربین جلو و عقب و … قابل اشاره هستند.

پیشرانه

در بخش پیشرانه از موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر با 136 اسب بخار خروجی  و موتور 2 لیتری با 178 اسب بخار خروجی استفاده شده است. در بخش جعبه دنده نیز نمونه 7 سرعته دی سی تی و 8 سرعته استپترونیک استفاده می شود.

از مدل تولید محدود Boardwalk تنها 325 دستگاه در بازار انگلستان عرضه خواهد شد و تحویل آن از ژانویه آغاز می شود. قیمت پایه حدود 42 هزار دلار پیش بینی می شود.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام