گلادیاتور ویلیز ۲۰۲۱؛ ویرایشی جدید از یک بیراهه نورد باسابقه (+عکس)

باید لاستیک های آفرودی ۳۲ اینچی را نیز اضافه کنیم تا بیراهه نورد گلادیاتور آماده هرگونه ماجراجویی در طبیعت باشد.

موبنا؛ مازیار دانیالی – جیپ به تازگی تصاویر مربوط به گلادیاتور ویلیز ۲۰۲۱ را منتشر کرده است. همانطور که از نام این محصول مشخص است و البته طرفداران خودروهای جیپ به خوبی می دانند؛ ویلیز اشاره ای تاریخی دارد به اولین مدل های خودروی نظامی جیپ که در سال ۱۹۴۰ میلادی معرفی شد.

هم اکنون نیز جدیدترین مدل گلادیاتور با همراهی لوگوی ویلیز عرضه شده تا جذابیت های این آفرودر جان سخت را برای مخاطبین خود افزایش دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ زبان طراح ثابت و فرمول ساده جیپ به همراه جزئیاتی مانند رینگ های آلومینیومی تیره ۱۷ اینچی و گریل(جلوپنجره) مشکی براق بازهم به ارائه خودرویی متفاوت ختم شده است.

به آنچه مطرح شد باید لاستیک های آفرودی ۳۲ اینچی را نیز اضافه کنیم تا بیراهه نورد گلادیاتور آماده هرگونه ماجراجویی در طبیعت باشد.

در این قسمت یک نمایشگر ۸.۴ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، سیستم صوتی با ۸ بلندگو، رادیو و مسیریاب ماهواره ای، تنظیم ۶ جهته دستی صندلی راننده و ۴ جهته صندلی سرنشین جلو، قطب نما، پورت ۱۲ ولت، یو اس بی و … قابل اشاره هستند.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند سیستم پایداری الکترونیکی، ترمز ای بی اس، دستیار حرکت در سربالایی، دوربین پارک، ایربگ، نمایشگر فشار باد لاستیک ها، استارت دکمه ای و … قابل اشاره هستند.

در بخش پیشرانه از نمونه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری ۲۴ سوپاپ در هماهنگی با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

میزان مصرف سوخت این خودرو مجهز به سامانه تمام چرخ محرک برای هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۱۳.۸ لیتر و در بزرگراه ۱۰.۷ لیتر است.

قیمت گلادیاتور ویلیز در تریم پایه از ۳۵۲۶۵ دلار آغاز می شود.

 منبع: عصرایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا