دوربین امنیتی اولترا 2 با الکسای آمازون (+تصاویر/فیلم)

ویژگی دید در شب قدرتمند و استفاده از فلاش ال ایی دیی داخلی در هر دوربین امکان ثبت تصاویر واضح در تاریکی را نیز ممکن ساخته است.

مجله آنلاین موبنا؛‌ علی مهدوی – اولترا 2 نام یک دوربین امنیتی خارج از محیط بسته است که توسط آرلو معرفی شده است. این محصول در ابعاد 3 در 5 در 4 اینچ تولید شده و طراحی فوق العاده جمع و جوری دارد.

این محصول در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده است. در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت خوبی دارد و همین آنرا به یک گزینه مناسب تبدیل کرده است.

 

 

می توان چند دوربین اولترا 2 را از طریق ارتباط بی سیم به یک هاب ارتباط داد و تمام فضای اطراف منزل را تحت پوشش قرار داد. لنز دوربین های اولترا 2 فضای 180 درجه ای مقابل خود را پوشش می دهند و لنز مذکور از ویژگی فیش آی نیز بهره می برد.

ویژگی دید در شب قدرتمند و استفاده از فلاش ال ایی دیی داخلی در هر دوربین امکان ثبت تصاویر واضح در تاریکی را نیز ممکن ساخته است.

همچنین فناوری تشخیص حرکت موجب می شود تا برای تلفن همراه کاربر پیام هشدار فرستاده شود. فناوری اچ دی آر 4کی زوم و فوکوس اتوماتیک روی سوژه های متحرک را نیز با بالاترین کیفیت امکان پذیر ساخته است.

فناوری صوت دو کاناله امکان صحبت با مراجعین از طریق دوربین را فعال می کند. باتری داخلی هر دوربین تا 6 ماه در وضعیت کارکرد فعال قرار خواهد داشت و پس از آن باید شارژ شود.

این سیستم امنیتی از دستیار صوتی الکسای آمازون نیز پشتیبانی می کند بنابراین می توان از فرمان های صوتی نیز استفاده کرد.

بسته ویژه دوتایی آرلو اولترا 2 در صفحه آمازون قیمت 590.97 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام