ال جی تلویزیون ۱۶۳ اینچی به بازار عرضه می کند

شرکت ال جی یک تلویزیون عظیم ۱۶۳ اینچی را به زودی در اروپا و آمریکا عرضه می کند. دستگاه مذکور مجهز به فناوری میکرو ال ای دی است و تصاویر واضح تر و شفاف تری را نشان می دهد.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش گیزموچاینا، شرکت ال جی یک تلویزیون جدید ۱۶۳ اینچی به بازار عرضه می کند که «مگنیت»(Magnit) نام گرفته و پنل میکرو ال ای دی دارد.

«ال جی مگنیت» نخستین تلویزیون مجهز به پنل میکرو ال ای دی این شرکت است که کیفیت تصویر آن خارق العاده است. دستگاه مذکور به زودی در آمریکا، اروپا و چند بازار دیگر عرضه می شود.

میکرو ال ای دی نسل جدیدی از نمایشگر است که شباهت زیادی به پنل های او ال ای دارد که در موبایل ها به کار می رود، البته پیکسل های آن بسیار کوچکتر است و به همین دلیل تصاویر واضح تر، رنگ بهتر و شفافیت بیشتر تصویر از زوایای مختلف را فراهم می کنند.

این شرکت کره ای اشاره کرده از «پوشش سیاه» در پنل های میکرو ال ای دی نیز استفاده کرده است. پوشش مذکور در مقابل گرد و غبار از پنل حفاظت می کند و همزمان انعکاس نور در نمایشگر را کاهش می دهد.

«ال جی مگنیت» مجهز به سیستم عامل LG Web OS است که از پردازشگر Alpha AI رونمایی می کند و کیفیت تصاویر نمایش داده شده را ارتقا می دهد.

البته با توجه به اندازه بزرگ تلویزیون، ال جی آن را برای مشتریان عادی عرضه نمی کند و از آن برای مقاصد تجاری مانند هتل ها یا لابی شرکت های بزرگ استفاده می شود.

 منبع: مهر 

دنبال کنید @ اینستاگرام