لِورگ؛ معجون کامل سوبارو برای 2021 (+تصاویر)

لِورگ؛ معجون کامل سوبارو برای 2021 (+تصاویر)

لوگوی STI در جلوپنجره و برخی قسمت های دیگر مانند خروجی کرومی اگزوز برای سوبارو سواران جذابیت و اهمیت بالایی دارد. این کد به ویژگی های پرفوورمنس محصولات سوبارو اشاره دارد.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – یکی از جذاب ترین محصولات خودرویی این روزها با نام “لِورگ” توسط سوبارو معرفی شده است. یک خودروی خانوادگی که همزمان ظاهر تهاجمی یک اسپرت حرفه ای را نیز ارائه کرده و در عین حال جادار و مناسب سفر هم خواهد بود!

با توجه به آنچه در ظاهر لورگ مشاهده می کنیم احتمالا مفهوم این نام گذاری به لگاسی، رولوشن و تورینگ اشاره دارد (LEgacy, reVOlution, touRinG).

یک دماغه کاملا اسپرت!

چراغ های اصلی الگوی کاملا جدی و تهاجمی دارند. روی درپوش موتور نیز یک هود اسکوپ یا ورودی هوا قرار دارد که پیشتر در سدان های اسپرت سوبارو آنرا دیده ایم. بامپر(سپر) در قسمت جلو و عقب جزئیات اسپرت را همراه خود دارد. خودرو شیبی ملایم از ستون آخر به سمت جلو دارد که این طراحی از مسیر خط شانه نیز به خوبی قابل درک است.

چراغ های اصلی عقب هماهنگی استادانه ای با شرایط دماغه دارند و بسیار دلبربا و خاص به نظر می رسند.

لوگوی STI در گریل(جلوپنجره) و برخی قسمت های دیگر مانند خروجی کرومی اگزوز برای سوبارو سواران جذابیت و اهمیت بالایی دارد. این کد به ویژگی های پرفوورمنس محصولات سوبارو اشاره دارد.

لورگ برابر با 4755 میلیمتر در طول توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2670 میلیمتر است.

 

این اتاق باکیفیت!

هنگامی که وارد کابین لورگ می شوید؛ کیفیت بالای مواد جلب نظر می کند. پوشش چرم با دوخت درشت برای کنسول اصلی و دقتی که در پرداخت جزئیات آن به کار رفته؛ در این کلاس قابل تحسین است. نمایشگر عمودی 11.6 اینچی و نمایشگر آمپر دیجیتال 12.3 اینچی نیز فناورانه های سوبارو را ارائه می دهند.

پیشرانه قدرتمند اما…

اما در قسمت پیشرانه هنوز اطلاعات دقیق این خودرو مشخص نشده است. برخی پیش بینی ها به مدل جدیدی از موتور 1.8 لیتری توربو اشاره دارد و گروهی دیگر به نمونه 2.4 لیتری توربو.

به رغم ابهامی که اینجا وجود دارد می توان به سابقه سوبارو در زمینه مهندسی موتور پیشرفته و ارائه نمونه های پرقدرت موفق توجه داشت. از طرف دیگر حضور لوگوی STI روی بدنه این خودرو تضمینی دیگری است که این سوبارو چیزهای زیادی برای نمایش روی جاده همراه دارد!

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام