ساخت موسیقی با نوک انگشت توسط یک دستگاه قابل حمل

ساخت موسیقی با نوک انگشت توسط یک دستگاه قابل حمل

هپس‌باکس یک دستگاه طراحی موسیقی قابل حمل است که کارایی آسانی برای کاربران دارد.

مجله آنلاین موبنا به گزارش نیواطلس، سیستم موسیقی قابل حمل “هپس باکس”(HapsBox) شاید مانند یک سفینه فضایی اسباب بازی به نظر برسد، اما یک دستگاه قدرتمند و جذاب ساخت موسیقی است که قابلیتهای تازه‌ای دارد.

این دستگاه ۳.۸ کیلوگرمی دارای دسته‌های حمل مخصوص خود و همچنین اسپیکر بلوتوثی داخلی است.”هپس‌باکس” با باطری کار می‌کند و انتخاب‌های گسترده‌ای از صداهای ساز را در اختیار نوازنده قرار می‌دهد.

نوازندگان، طراحان صدا و طراحان صنعتی مرتبط با “هپس‌باکس” بیش از ۱۶۰ صدای تقلید ساز و بیش از ۲۰۰ ریتم و سبک‌ کوبه ای را به این دستگاه موسیقی قابل حمل که برای استفاده آسان و خروجی صدای با کیفیت طراحی شده است، اضافه کرده‌اند.

یک دسته در سمت چپ دستگاه حجم صدا را کنترل می‌کند و دسته سمت راست برای تنظیم تعادل صدا استفاده می‌شود.

طراحان دستگاه می‌گویند که سیستم صوتی بلوتوثی دستگاه سبب می‌شود صدا به هر مسیری پخش شود.

ساخت موسیقی با نوک انگشت توسط یک دستگاه قابل حمل

باطری‌های لیتیومی داخلی دستگاه نیروی قابل حمل برای عملکرد دستگاه را تامین می‌کند. اگرچه حین شارژ دستگاه امکان پخش موسیقی وجود ندارد.

علاوه بر بلوتوث، اتصال با پورت “یواس‌بی”(USB) سه و نیم میلی‌متری هم انجام می‌شود. امکان اتصال هدفون به دستگاه نیز وجود دارد.

یک اپلیکیشن همراه هم برای دستگاه طراحی شده که امکان تنظیم مجدد دکمه‌ها و بارگذاری و به اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها و موارد دیگر را فراهم می کند.

دستگاه مذکور قبل از راه‌اندازی، توسط بیش از دو هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفته است.

اگر برنامه‌ریزی‌ها مطلوب پیش رود، فروش محصول از اکتبر آغاز خواهد شد.

 منبع: ایسنا

دنبال کنید @ اینستاگرام