نسخه پرفورمنس برای تجربه‌ای متفاوت با خودروی پرفروش کره‌ای (+تصاویر)
هیوندای الانترا N مدل 2021/

نسخه پرفورمنس برای تجربه‌ای متفاوت با خودروی پرفروش کره‌ای (+تصاویر)

در کابین نیز جزئیات قرمز رنگ مانند دوخت درشت بخش های پارچه ای و چرمی به همراه طراحی اسپرت قرمز رنگ نشانگر آمپر و ... جلب نظر می کند.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – مدتی قبل هیوندای الانترا 2021 را به عنوان متفاوت ترین نسل این محصول پرفروش جهانی بطور کامل مورد بررسی قرار دادیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. اخیرا تصاویر مربوط به تریم N لاین این محصول نیز منتشر شده که در مطلب امروز نگاهی بدان خواهیم داشت.

تریم ان لاین در محصولات هیوندای در واقع برای خودروهای پرفورمنس به کار می رود و اینجا نیز الانترای 2021 با لوگوی N ظاهری تهاجمی تر در مقایسه با نسخه استاندارد دارد.

تغییرات بامپر بویژه در قسمت ورودی های هوا کاملا مشخص است. در قسمت انتهایی آن نیز یک حالت لیپ مانند ایجاد شده که در خودروهای اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد.

رینگ های 18 اینچی با تم دو رنگ و همچنین خروجی اگزوز دوقلودر یک دیفیوزر کوچک از دیگر تغییرات همراه N لاین است.

در کابین نیز جزئیات قرمز رنگ مانند دوخت درشت بخش های پارچه ای و چرمی به همراه طراحی اسپرت قرمز رنگ نشانگر آمپر و … جلب نظر می کند.

امکانات ایمنی محصول استاندارد اینجا نیز حضور دارند مانند هشدار برخورد از جلو و عقب، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نوربالای اتوماتیک، نمایش نقاط کور دید راننده و…

پیشرانه؛ مهمترین اتفاق!

مدل های غیر هیبریدی نیز در تریم های اس ایی، اس ایی ال و پریمیوم ارائه خواهند شد. این مدل ها از موتور 2 لیتری 4 سیلندر استفاده می کنند. میزان خروجی نیز همانند مدل 2020 الانترا برابر با 147 اسب بخار و گشناور برابر با 132 پوندفوت خواهد بود.

الانترا 2021 یک تریم هیبریدی هم دارد که در آن از پیشرانه 1.6 لیتری 4 سیلندر که با یک موتور الکتریکی هماهنگ شده، استفاده شده است. مجموع خروجی خودرو برابر با 139 اسب بخار است. گشتاور نیز برابر با 195 پوند فوت محاسبه شده است.

الانترا 2021 هیبریدی برای هر 100 کیلومتر در حالت ترکیبی 4.7 لیتر سوخت مصرف می کند که عدد قابل توجهی است.

اما هیوندای در مدل N لاین همه چیز را یک پله بالاتر برده تا میزان خروجی موتور 1.6 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر این محصول برابر با 201 اسب بخار و گشتاور برابر با 265 نیوتن متر(195.2 پوندفوت) باشد. این مجموعه با جعبه دنده 6 سرعته دستی یا به انتخاب مشتری 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک هماهنگ خواهد شد.

سیستم تعلیق نیز ویژگی های اسپرت بیشتری را همراه خود دارد. در محور جلو نیز از ترمزهای بزرگ تری استفاده شده است.

قیمت دقیق این خودرو هنوز مشخص نشده است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام