هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور دهم تا دوازدهم مهرماه ۹۹ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از دانشگاه شریف، ثبت نام در هشتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل از امروز آغاز و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد، شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار اعلام شده است.

از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۷ دوره از این رویداد به عنوان یکی از معتبرترین و باسابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی از این طریق وارد بازار کار شده اند.

در این مسابقات تیم های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را، به تیم داوری تحویل دهند.

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود

در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت می‌کنند. در انتها تیم های برتر با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا کرده و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می شود، گروه ها در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون است.

تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT خواهند داشت.

کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در مسابقات از طریق مراجعه به سایت http://mpm.sharif.ir امکان پذیر است.

دنبال کنید @ اینستاگرام