فورد ترانزیت XLT مدل 2020/ ون 310 اسب بخاری با امکانات روز (+تصاویر)

از امکانات ایمنی باید به مواردی مانند کروز کنترل تطبیقی، دستیار و سنسورهای پارک اولتراسونیک، ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده و... اشاره کرد.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – مدتی قبل فورد از مدل 2020 ون مسافری “ترانزیت اکس ال تی” رونمایی کرد. محصولی که با توجه به نوع کاربری کاملا ساختار جعبه ای دارد و در این کلاس ویژگی های برتری را به نمایش می گذارد.

فورد ترانزیت XLTمدل 2020/ ون 300 اسب بخاری با امکانات روز (+تصاویر)

طراحی

در رابطه با نوع طراحی ون های مسافری نمی توان مانور زیادی روی جزئیات بدنه داد زیرا اساسا از یک فضای اصلی بزرگ برای قرارگیری صندلی ها شکل گرفته اما در قسمت دماغه فضایی برای مانور طراحان وجود دارد که در رابطه با ترانزیت اکس ال تی می توان از یک ساختار ساده شامل چراغ های اصلی و گریل(جلوپنجره) با نوارهای کرومی صحبت کرد.

کابین

مدل قرارگیری صندلی ها در فضای مخصوص مسافر با توجه به آپشن مدنظر خریدار جانمایی می شود. وزن این خودرو 2540 کیلوگرم است.

از منظر امکانات فناورانه کابین نیز می توان به نمایشگر 4 (مدل پایه) یا 8 اینچی لمسی تبلتی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی در کنسول جلو، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، رادیو ماهواره ای، پورت یو اس بی، گرم کن صندلی، درب کشویی برقی، زیرپایی برقی مخصوص ورود به کابین و … اشاره کرد.

از امکانات ایمنی باید به مواردی مانند کروز کنترل تطبیقی، دستیار و سنسورهای پارک اولتراسونیک، ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، نمایش نقاط کور دید راننده و… اشاره کرد.

برخی از این امکانات در حالت آپشن ارائه می شوند.

پیشرانه

در این بخش، فورد از نمونه 3.5 لیتری 6 سیلندر توربوشارژ با 310 اسب بخار خروجی و گشتاور 400 پوندفوت استفاده کرده که این مجموعه با جعبه دنده 10 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود. سامانه تمام چرخ محرک در وضعیت فعال قرار دارد.

قیمت پایه برای فورد ترنزیت اکس ال تی 2020 برابر با 40180 دلار است که در حالت آپشن تا 60 هزار دلار نیز بالا می رود.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام