دورکاری در شرکت فوجیتسو دائمی می شود

فوجیتسو اعلام کرده فضای اداری خود در ژاپن را نصف می کند و طی برنامه ای جدید ساعات کاری انعطاف پذیر و دورکاری از خانه را برای کارمندان فراهم می کند.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش بی بی سی، شرکت فوجیتسو اعلام کرده فضای اداری خود در ژاپن را ۵۰ درصد کاهش می دهد و خود را با هنجار جدید همه گیری ویروس کرونا وفق می دهد.

این شرکت اعلام کرده برنامه «تغییر کاری زندگی» انعطاف پذیری بی سابقه ای برای ۸۰ هزار کارمندش در ژاپن فراهم می کند. طی این برنامه ساعات کاری انعطاف پذیر و دورکاری از خانه به استانداردهای جدید تبدیل می شوند.

فوجیتسو در بیانیه ای اعلام کرد روشی نوین برای کار کردن را معرفی می کند که تجربه ای ثمربخش تر و خلاق تر برای کارمندان فراهم می کند و از سوی دیگر نوآوری و ارزش های نوینی برای جامعه و مشتریان دربر خواهد داشت.

تحت طرح جدید این شرکت، کارمندان برای همیشه به طور دورکار به فعالیت خود ادامه می دهند تا به استایل کاری دست یابند که به آنها اجازه می دهد با توجه به محتوای شغلی، نقش کسب وکاری و سبک زندگی شان، به طور انعطاف پذیری از وقت خود استفاده کنند.

همچنین به گفته فوجیتسو این شرکت به کارمندان اجازه می دهد مکان فعالیت خود(خانه یا مقر شرکت) را انتخاب کنند. این شرکت فناوری معتقد است افزایش اختیار کارمندان به آنها کمک می کند تا عملکردشان در گروه ها را بهبود دهند و در نتیجه بهره وری رشد می کند.

 منبع: مهر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام