یک طراحی مدرن و مشتری پسند از گروه بایک؛

پکن اکس7 کراس اوور 14 هزار دلاری چینی معرفی شد (+تصاویر)

داخل کابین اکس7 یک فضای مدرن با جزئیات اثرگذار مانند نمایشگر های دوگانه در کنسول اصلی را ارائه می دهد. نمایشگر دیجیتال جایگزین نشانگر سنتی آمپر و نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با طراحی خطی/افقی کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – گروه خودروسازی بایک چین از یک کراس اوور جدید با نام پکن اکس7 بطور رسمی رونمایی کرده است که در 8 تریم مختلف از 14822 تا 30648 دلار عرضه خواهد شد. برای تریم های مختلف این محصول 2 نوع موتور مختلف ارائه خواهد شد که نمونه اول 1.5 لیتری توربو و نمونه دوم پلاگین هیبرید 1.5 لیتری توربو خواهد بود.

طراحی

پکن7 همانند سایر محصولات روز صنعت خودرو چین، ظاهری آینده نگر و قابل قبول را ارائه می دهد. چراغ های اصلی جلو گرافیک داخلی جذابی را با استفاده از نوار ال ایی دیی و هالوژن همراه خود دارند که با یک نوار کرومی باریک به یکدیگر متصل شده اند.

گریل(جلوپنجره) بزرگ و بامپر(سپر) اسپرت دیگر ویژگی های اکس7 در قسمت دماغه هستند.

در نمای جانبی زیباترین قسمت را باید مربوط به ستون آخر بدانیم که طراحی چشمگیری دارد.

چراغ های اصلی عقب طراحی یکپارچه دارند و با توجه به زیبایی گرافیک داخلی می توان آنها را مهمترین رویداد طراحی اکس7 در این قسمت دانست.

خودرو از منظر ابعاد؛ برابر با 4710 میلیمتر در طول، 1892 میلیمتر در عرض و 1715 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2800 میلیمتر است.

کابین

داخل کابین اکس7 یک فضای مدرن با جزئیات اثرگذار مانند نمایشگر های دوگانه در کنسول اصلی را ارائه می دهد. نمایشگر دیجیتال جایگزین نشانگر سنتی آمپر و نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی با طراحی خطی/افقی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. فرمان زیبا با دکمه های کنترلی کامل، نمایشگر لمسی ویژه تنظیمات سیستم تهویه در قسمت پایینی کنسول جلو و سیستم هوشمند ناوبری از دیگر ویژگی های این محصول محسوب می شوند.

پیشرانه

در تکمیل اطلاعات مربوط به پیشرانه که ابتدای مطلب اشاره  شد باید از خروجی 188 اسب بخاری آن در مدل بنزینی(با گشتاور 275 نیوتن متر) و عدم ارائه اطلاعات دقیق در رابطه با مدل پلاگین هیبرید خبر داد. این مجموعه با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه و یا 6 سرعته دستی هماهنگ خواهد شد.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام