کرونا فروشگاه‌های اپل را دوباره تعطیل کرد

اپل اعلام کرد: به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا موقتاً برخی از فروشگاه‌های خود در ایالت‌های فلوریدا، آریزونا، کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی در آمریکا را دوباره تعطیل می‌کند.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش ورج، اپل اعلام کرد: به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا موقتاً برخی از فروشگاه‌های خود در ایالت‌های فلوریدا، آریزونا، کارولینای جنوبی و کارولینای شمالی در آمریکا را دوباره تعطیل می‌کند.

به گزارش بلومبرگ، اپل پس از ادامه همه گیری ویروس کرونا، چندین فروشگاه خرده فروشی را که اخیراً در چهار ایالت ایالات متحده بازگشایی شده می‌بندد. در کل ۱۱ فروشگاه در فلوریدا، آریزونا، کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی به طور موقت بسته خواهند شد.

این شرکت در ماه مارس به دلیل گسترش همه گیری ویروس مذکور، تمام فروشگاه‌های خود را در خارج از سرزمین اصلی چین بست. در ماه مه مجدداً بازگشایی فروشگاه‌های ایالات متحده آغاز شد؛ برخی از آنها فقط سرویس جلوی فروشگاه‌ها را ارائه می‌دهند و به مشتریان اجازه ورود به داخل فروشگاه را نمی‌دهند.

فروشگاه‌هایی که برای ارائه خدمات به مشتریان باز بود، کنترل دما را انجام می‌دادند و مشتریان و کارمندان را ملزم به پوشیدن ماسک‌های صورت می‌کردند.

سخنگوی اپل در نامه‌ای به سایت The Verge گفت: به دلیل شرایط COVID-19 در برخی از جوامعی که ما در خدمت آنها هستیم، به طور موقت فروشگاه‌های خرده فروشی در این مناطق را می‌بندیم.

 منبع: فارس 
Tag

دنبال کنید @ اینستاگرام