پورشه کاین جی تی اس 2021؛

کراس اوور لوکس آلمانی قیمت خورد! (+تصاویر)

پورشه به منظور بهبود کیفیت رانندگی در هر دو مدل از سیستم تعلیق فعال استفاده می کند و در مقایسه با کاین اس میزان ارتفاع خودرو هنگام رانندگی 30 میلیمتر کاهش یافته است.

مجله آنلاین موبنا؛‌مازیار دانیالی – کاین یکی از مشهورترین محصولات پورشه در بازار جهانی است که برای مخاطبان ایرانی نیز کاملا شناخته شده، است. این کراس اوور سایز متوسط لوکس و اسپرت از سال 2002 تا کنون روی خط تولید قرار دارد.

نسل اول این خودرو از 2003 تا 2010، نسل دوم از 2011 تا 2018 و نسل سوم از 2018 تا کنون تولید شده است. در این بین انواع نسخه های ویژه، فیس لیفت ها و مدل های هیبریدی نیز عرضه شده است.

نسل اول

نسل اول

دوم

دوم

سوم

سوم

پورشه به تازگی تصاویری از کاین جی تی اس مدل 2021 منتشر کرده که در ادامه مطلب نگاهی به ویژگی های آن خواهیم داشت. براساس اطلاعات ارائه شده؛ عرضه این مدل و همچنین کاین جی تی اس کوپه 2021 از پاییز در بازار آمریکا آغاز خواهد شد و قیمت پایه برای مدل کوپه 110500 دلار و برای کاین جی تی اس برابر با 107300 دلار خواهد بود.

مدل 2021 از تریم جی تی اس

مدل 2021 از تریم جی تی اس

هر دو مدل از پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو با 453 اسب بخار و گشتاور 457 پوندفوت استفاده می کند. این مجموعه با یک جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک هماهنگ شده است. سامانه تمام چرخ محرک نیز برای هر دو مدل فعال است.

کاین جی تی اس کوپه بطور استاندارد از پکیج اسپرت کرونو استفاده می کند که در واقع فناوری پرفورمنس استارت لانچ کنترل اختصاصی پورشه را در مدل کوپه قرار داده است. با حضور این ویژگی؛ مدل کوپه طی 4.2 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

در کاین جی تی اس فناوری مورد اشاره فقط به شکل آپشن ارائه می شود و بدون حضور آن، خودرو طی 4.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

بیشینه سرعت هر دو مدل برابر با 270 کیلومتر برساعت است.

پورشه به منظور بهبود کیفیت رانندگی در هر دو مدل از سیستم تعلیق فعال استفاده می کند و در مقایسه با کاین اس میزان ارتفاع خودرو هنگام رانندگی 30 میلیمتر کاهش یافته است.

دیفیوزر و سیستم اگزوز اسپرت صدای خروجی پیشرانه را در کاین جی تی اس و مدل کوپه بسیار جذاب کرده است. پورشه در مدل کوپه پکیج کاهش وزن اسپرت را نیز به عنوان آپشن پیش روی مشتریان قرار داده که بروزرسانی در سیستم اگزوز طی تمام مسیر آنرا شامل می شود.

رینگ های 21 اینچی آر اس اسپایدر به رنگ مشکی ساتین از دیگر ویژگی های جذاب محصولات معرفی شده، است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام