پائو؛ پیکاپ آفرودی گریت وال با برچسب قیمت 23 هزار دلاری معرفی شد(+تصاویر)

در نمای ظاهری، این محصول نگاه ویژه ای به محصولات روز دنیا در کلاس خود داشته یا بهتر بگوئیم از آنها ایده گرفته است. از این رو یک پیکاپ خوش قیافه و جذاب پیش روی مخاطب قرار گرفته است.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی –  گریت وال موتورز چین از پیکاپ آفرودی “پائو” رونمایی کرده که در 3 تیم مختلف با برچسب قیمت 23950 تا 28200 دلار عرضه خواهد شد. تمامی این تریم ها بنزینی هستند اما یک مدل دیزل نیز در آینده نزدیک به آنها افزوده خواهد شد.

PAO که از آن با عنوان خانواده P نیز نام می برند؛ بخشی از محصولات جدید گریت وال را شامل می شود و در زبان چینی به مفهوم اسلحه بزرگ است. تولید یک وانت با قابلیت های آفرود در این خانواده در تناسب با نامگذاری مذکور قرار دارد.

نمای ظاهری

در نمای ظاهری، این محصول نگاه ویژه ای به محصولات روز دنیا در کلاس خود داشته یا بهتر بگوئیم از آنها ایده گرفته است. از این رو یک پیکاپ خوش قیافه و جذاب پیش روی مخاطب قرار گرفته است.

از منظر ابعاد، پائو 5437 میلیمتر در طول، 1958 میلیمتر در عرض و 1893 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 3230 میلیمتر است. با تجسم این ابعاد براحتی می توان دریافت که با یک وانت درشت اندام که به خوبی در تمامی جهات توسعه یافته، سر و کار داریم.

همانطور که مشاهده می کنید در نمای عقب، چراغ های اصلی ال ایی دیی و گرافیک داخلی بسیار مناسبی دارند. قسمت بار دارای درپوش بوده و با جک های قدرتمند باز می شود. یک پله کشویی نیز برای تسلط بیشتر بر قسمت بار طراحی شده است.

رینگ ها در حالت استاندارد 18 اینچی هستند.

کابین

فضای داخل کابین نیز طراحی فناورانه ای را ارائه می دهد. دریچه های سیستم تهویه عمودی هستند، یک نمایشگر 7 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی در مرکز کنسول قرار دارد و طرح چوب نیز (در تریم مورد بررسی این مطلب)بر زیبایی کار افزوده است.

از دیگر امکانات خودرو می توان به سانروف برقی، ترمز دستی الکترونیک، پارک اتوماتیک، تعویض دنده پشت فرمان و … اشاره کرد.

پیشرانه

در بخش پشرانه نمونه های بنزینی از تپنده 4 سیلندر 2 لیتری توربوشارژ با 190 اسب بخار خروجی و گشتاور 360 نیوتن متر استفاده می کنند. نمونه دیزل نیز که قرار است در ماه ژوئیه معرفی شود از تپنده 2 لیتری با خروجی 166 اسب بخار استفاده می کند.

برای جعبه دنده، نمونه 8 سرعته اتوماتیک زد اف با 7 حالت رانندگی شامل اقتصادی/استاندارد/اسپرت/برفی/گل و لای و4L استفاده شده است.

 منبع: عصرایران

دنبال کنید @ اینستاگرام