سامسونگ حامی رسمی قهرمان جهانی وزرش‌های الکترونیکی شد

شرکت سامسونگ به عنوان برترین تامین کننده مانیتورهای گیمینگ جهان، همکاری رسمی خود را با سازمانT1 Entertainment & Sports (T1)، از تیم‌های حاضر در لیگ جهانی ورزش‌های الکترونیکی، اعلام کرد.

مجله آنلاین موبنا – بر اساس این همکاری همه تیم‌ها و بازیکنان مستقر در مرکز آموزشی اصلی T1 در شهر سئول کره جنوبی، تمرینات خود را روی جدیدترین مانیتورهای گیمینگ سامسونگ یعنی سری اودیسه G9 و G7 انجام خواهند داد. محصولات سری اودیسه ترکیبی قدرتمند از یک انحنای ۱۰۰۰R با کیفیت تصویر QLED، زمان واکنش ۱ میلی ثانیه ای و نرخ بروزرسانی ۲۴۰هرتزی است که بهترین تجربه گیمینگ فراگیر را برای کاربر فراهم می کند.

هیوسانگ ها، معاون ارشد بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «ما از همکاری با T1 که جایگاه رهبری در ورزش‌های الکترونیکی را در سطح حرفه‌ای دارد، بسیار مفتخریم. ما در مقام همکاری رسمی، به تداوم موفقیت ها و رشد جهانی آنها کمک خواهیم کرد.»

سامسونگ حامی رسمی قهرمان جهانی وزرش‌های الکترونیکی شد

او افزود «سری مانیتورهای اودیسه جدیدترین فناوری‌های مانیتورهای گیمینگ را در کنار سرعتی فوق العاده بالا، انحنایی کاملا راحت و طراحی زیبا در اختیار فعالان حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی قرار می‎دهد تا بتوانند حداکثر بهره را از مهارت‌های خود حتی تا سطح کسری از ثانیه، ببرند».

تیم League of Legends سازمان T1 یکی از برجسته‌ترین تیم‌های حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی در جهان و تنها تیمی است که تا کنون سه بار قهرمان مبارزات جهانی لیگ اسطوره‌ها شده است. علاوه بر این، سازمان T1 تیم‌های حرفه‌ای دیگری در زمینه‌های دیگر مانند Valorant, Fortnite, Dota 2, PUBG, Super Smash Bros., Hearthstone, Apex Legends, Overwatch, و FIFA Online 4دارد.

سامسونگ حامی رسمی قهرمان جهانی وزرش‌های الکترونیکی شد

جوی مارش، مدیرعامل T1 هم درباره این همکاری گفت «در بالاترین سطح حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیکی، داشتن فناوری و تجهیزات مناسب تفاوت میان برد و باخت خواهد بود. ما بسیار خوشحالیم که با سامسونگ همکار شده‎ایم تا بازیکنان خودمان را به برترین فناوری‌های موجود مجهز کنیم. با داشتن مانیتورهای اودیسه با انحنای ۱۰۰۰R و زمان واکنش بسیار سریع، ما مطمئن هستیم که بازیکنان‎مان، ابزار لازم برای بهترین عملکرد را در اختیار دارند».

این همکاری شامل مجموعه ای از فعالیت‌های تبلیغاتی خواهد بود که سامسونگ و تیم معروف League of Legends سازمان T1 را کنار هم قرار خواهد داد. برنامه ملاقات با هواداران در روزهای آتی برگزار خواهد شد تا هواداران بتوانند با بازیکنان صحبت کرده و عملکرد آنها را روی نمایشگرهای گیمینگ اودیسه سامسونگ، مشاهده کنند. بعد از این برنامه، سامسونگ یک سری ویدیو به نام «اتاق رختکن» را منتشر خواهد کرد که اعضای تیم را معرفی کرده و روی کانال یوتیوب T1 هم قرار خواهد گرفت. این محتواها جدیدترین دستاوردهای تیم و فناوری‌های پیشرفته مانیتورهای سامسونگ را برجسته خواهد کرد.

سامسونگ حامی رسمی قهرمان جهانی وزرش‌های الکترونیکی شد

علاوه بر این مانیتورهای اودیسه G9 و G7 هم در دفتر مرکزی جدید T1 به نمایش گذاشته خواهند شد که به زودی در شهر سئول افتتاح خواهد شد. تمامی بازیکنان و مسئولان تولید محتوای T1 چه در زمان بازی یا خلق محتوا، به جدیدترین فناوری‌های مانیتور دسترسی خواهند داشت تا عملکرد، دقت و بهره‌وری خود را افزایش دهند.

سانگ هیوک، بازیکن معروف به Faker درباره این همکاری می گوید «من از حمایت T1 توسط سامسونگ بسیار خوشحالم که بهترین مانیتورها را در اختیار تیم ما قرار داده است. من مشتاقم به محض رفتن به دفتر جدید T1 بتوانم روی مانیتورهای جدید اودیسه تمرین کنم.»

مانیتورهای G7 و G9 سری اودیسه سامسونگ از ماه ژوئن ۲۰۲۰ عرضه خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر می‎توانید به https://displaysolutions.samsung.com/monitor/odyssey   مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا