تبدیل تویوتا 4رانر به یک تانک شاسی بلند! (+تصاویر)

قیمت پیشنهادی برای این خودرو 35999 دلار است در شرایطی که قیمت یک دستگاه 4رانر SR5 مدل 2020 صفر کیلومتر نیز در همین محدوده قرار دارد.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی – اگر از طرفداران 4رانر کمپانی تویوتا هستید یکی از جذاب ترین مدل های آن یعنی TRD PRO مدل 2020 را مدتی قبل در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا در دسترس قرار دارد. اما اگر در جستجوی یک نمونه خاص و عجیب از این محصول هستید، باید با نمونه آخرالزمانی SR5 4×4 آشنا شوید که مراحل شخصی سازی را پشت سر گذاشته و تبدیل به یک شاسی بلند عجیب و غریب شده است!

تویوتا 4رانر SR5 4×4 کاستوم در لاس وگاس آمریکا برای فروش معرفی شده و در کیلومترشمار خود عدد واقعی 365 کیلومتر را نشان می دهد! یعنی این خودروی مدل 2016 عملا هیچ حرکتی نداشته و در حد یک محصول صفر کیلومتر باقی مانده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید تمامی قسمت های بدنه با پنل های فلزی پوشانده شده تا ظاهری شبیه یک تانک برای آن ایجاد شود!

رینگ های با لاستیک های آفرودی در اندازه 18 اینچی استفاده شده اند. قیمت پیشنهادی برای این خودرو 35999 دلار است در شرایطی که قیمت یک دستگاه 4رانر SR5 مدل 2020 صفر کیلومتر نیز در همین محدوده قرار دارد.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام