ترمینال های اتوبوس سیر و سفر

زمانی‌که تصمیم به سفر با اتوبوس می‌گیرید شرکت‌ها و ترابری‌های مسافربری زیادی وجود دارند که می‌توانید متناسب با شهر مقصد و هم‌چنین قیمت بلیط‌ آن‌ها یک شرکت را برای خرید بلیط‌تان در نظر بگیرید.

شرکت اتوبوس سیر و سفر یکی از قدیمی‌ترین و بهترین شرکت‌های اتوبوس‌رانی است که قیمت و کیفیت بسیار مناسبی دارد و برای تمامی سفرهای داخلی مناسب است.  هم‌چنین در نظر داشته باشید که اتوبوس‌های سیر و سفر انواع مختلفی دارند که بهترین نوع آن‌ها اتوبوس‌های VIP ۲۵ نفره است. این اتوبوس‌ها از بالاترین امکانات رفاهی و ایمنی برخوردارند و برای سفرهای شخصی و خانوادگی می‌توانند بهترین امکانات را داشته باشند. البته اتوبوس‌های VIP نیز کیفیت‌های مختلفی ممکن است داشته باشند و اطلاعات مربوط به اتوبوس را می‌توانید از شرکت سیر و سفر بپرسید. باتوجه به این‌که شرکت سیر و سفر ترابری بزرگی به‌حساب می‌آید در تمامی ترمینال‌های شهر تهران و دیگر شهرستان‌ها دارای نمایندگی است. امروزه خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر کار سخت و پیچیده‌ای نیست. اگر قصد سفر در طول ایام  را دارید، به کمک سایت علی‌بابا می‌توانید در سریع‌ترین زمان و هر ساعت از شبانه روز، رزرو بلیط اتوبوس علی بابا را انجام دهید. در ادامه امکانات و ویژگی‌های اتوبوس‌های شرکت سیر و سفر را بررسی می‌کنیم.

۱ـ صندلی‌های تخت‌شو

در اتوبوس‌های قدیمی مشکلات صندلی این‌قدر زیاد بود که اصلا امکان خواب در آن وجود نداشت. اما باپیشرفت تکنولوژی اتوبوس‌های مسافربری بهینه‌سازی‌های زیادی را تجربه کردند. در حال حاضر اگر از بلیط اتوبوس‌ وی‌آی‌پی استفاده کنید می‌توانید به‌راحتی در طول مسیر به‌خواب بروید.همان‌طور که گفته شد صندلی‌های نامناسب و غیراستاندارد در طول سفر مشکلات زیادی را برای مسافران به‌وجود می‌آورد. همچنین این صندلی‌ها به علت فضای کم جلوی پا، مشکلات بیشتری را برای افراد بلند قد به‌وجود می‌آورد. شما با خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر از https://www.alibaba.ir/seirosafar می‌توانید کمترین هزینه را برای سفرتان بپردازید.

۲ـ‌ صفحه نمایش پشت صندلی در اتوبوس‌های سیر و سفر

مطابق جدیدترین فناوری‌های روز و بالاترین‌ استانداردها پشت صندلی‌ اتوبوس‌های مسافربری سیر و سفر مانیتورهای اختصاصی هر مسافر قرار داده شده است که به کمک آن می‌توانید برنامه یا بازی دلخواه خود را درطول سفر مشاهده کنید. مسافران در استفاده از این مانیتورها هیچ‌گونه محدودیتی ندارند و حتی می‌توانند درصورت نیاز یک حافظه‌ی جانبی به آن متصل کنند. این مانیتورها کیفیت بالایی دارد و به‌طور پیش فرض تعداد بالایی فیلم، بازی و موسیقی بر روی آن بارگذاری شده است تا مسافران در طول سفر با آرامش بتوانند محتوای مناسب خود را پیدا کنند. بعد از سوار شدن به اتوبوس می‌توانید از این مانیتورها استفاده کنید. اگر می‌خواهید در ایام  به مسافرت بروید با رزرو بلیط اتوبوس  از علی بابا می‌توانید بهترین بلیط را برای سفرتان خرید کنید.

۳ـ چراغ برای مطالعه

اتوبوس‌های مسافربری سیر و سفر دارای چراغ‌های مناسبی با نور متمرکز و نیمه متمرکز هستند که اگر قصد مطالعه در شب را داشته باشید می‌تواند بسیار مفید باشد. مطالعه یک کتاب در اتوبوس کمک می‌کند تا مسیر برای شما لذت‌بخش‌تر شود. لازم به‌ذکر است این چراغ‌ها نور خاصی دارند و موجب اذیت افراد کناری شما نمی‌شوند.

۴ـ آب سرد و گرم در طول سفر با اتوبوس‌های سیر و سفر

فرض کنید شما درطول سفر به‌همراه خانواده‌تان، یک نوزاد هم دارید که باید در ساعت‌های مشخصی برای آن شیر خشک تهیه کنید. اتوبوس‌های مسافربری سیر و سفر این امکان را به شما می‌دهد که در هر ساعت از مسیر از آب گرم و سرد موجود در اتوبوس استفاده کنید و هیچ‌گونه نیازی به پیاده شدن از اتوبوس نیست. حتی درصورت نیاز می‌توانید از مهمان‌دار کمک بخواهید تا برای شما آب‌جوش و یا آب سرد تهیه کند. ممکن است در طول سفر احساس خستگی کنید و بخواهید یک چایی بنوشید که به کمک آب جوش موجود در اتوبوس می‌توانید از این امکان استفاده کنید.بعد از سوار شدن به اتوبوس می‌توانید از میهمان‌دار اتوبوس برای چگونگی دسترسی به آب گرم و سرد سوال بپرسید. همچنین در نظر داشته باشید که با استفاده از تقویم علی بابا می‌توانید خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر علی بابا را با کمترین قیمت انجام دهید.

۵ـ پذیرایی در اتوبوس‌های سیر و سفر

پس از تهیه بلیط اتوبوس سیر و سفر سوار شدن به اتوبوس یک بسته پذیرایی دریافت می‌کنید که می‌توانید درطول سفر از آن استفاده کنید. البته بهتر است خودتان هم قبل از سفر ساندویچ‌های سرد و خوراکی کافی به همراه داشته باشید تا درصورت نیاز از آن استفاده کنید. سعی کنید از ساندویچ‌های سرد غیراستاندارد استفاده نکنید تا درطول سفر مشکلی برای شما به‌وجود نیاید. همان‌طور که گفته شد اتوبوس‌های سیر و سفر کیفیت بسیار بالایی دارند و برای سفرهای طولانی بسیار مناسب هستند. رزرو بلیط اتوبوس  از علی بابا کار بسیار آسانی است و شما می‌توانید با رزرو اینترنتی آن در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید. همان‌طور که گفته شد اتوبوس‌های سیر و سفر هم دارای مدل‌های مختلفی هستند که بعضی از آن‌ها دارای کیفیت بالاتری هستند.

۶ـ مهمان‌دار

در اتوبوس‌های سیر و سفر یکی از امکانات خوب، دسترسی کامل به مهما‌دار است. این دسترسی در هر زمانی در طول سفر ممکن است. شما با فشار دادن کلید مهمان‌دار در بالای صندلی خود می‌توانید در هر لحظه مهمان‌دار را صدا کنید و به شما کمک کند. در واقع مهمان‌دار کمک می‌کند تا شما بتوانید سفر راحت‌تر و دلچسب‌تری را تجربه کنید. اگر درطول سفر احساس سرما کردید و یا نیاز به بالش‌های دورگردنی داشتید می‌توانید از میهان‌دار بخواهید تا برای شما پتوی مسافری تهیه کند و یا یک بالش دور گردنی به شما بدهد. خرید بلیط اتوبوس سیر و سفر علی بابا از سایت علی بابا به‌راحتی قابل انجام است.

دنبال کنید @ اینستاگرام