هتل زمستانی در شیب های برفی!(+تصاویر)

هتل زمستاني مذكور متشكل از دو حجم مهندسي بزرگ است كه هر كدام در يك طرف قرار گرفته اند.

مجله آنلاین موبنا – دو معمار به نام های davit jilavyan و mary jilavyan اقدام به طراحی یک هتل زمستانی منحصر به فرد در دامنه های پوشیده از برف کرده اند. این پروژه از ظاهری کاملا متفاوت برخوردار است و خود می تواند یک مقصد توریستی عالی برای طرفداران اسکان در ارتفاعات برفی باشد.

هتل زمستانی مذکور متشکل از دو حجم مهندسی بزرگ است که هر کدام در یک طرف قرار گرفته اند. نمای بیرونی سراسر با استفاده از نوارهای چوبی پوشیده شده است که در نوع خود بسیار کم نظیر است. گفتنی است که ورودی ساختمان ها نیز شباهتی به طرح های معمول ندارد. همانطور که دیده می شود، محل ورود اصلی از فضای زیرین هتل خواهد بود و به واسطه یک مسیر چوبی توریست ها را در جهت درست هدایت می کند. اما یکی از بزرگترین عناصری که توجه مخاطب را به خود جلب خواهد کرد، پنجره یک تکه هتل که از کف تا سقف امتداد دارد محسوب می شود.

کارفرمایان این هتل تمایل چندانی به نمایان سازی فضاهای داخلی پروژه از خود نشان نداده اند اما طبق شناختی که از دو طراح آن وجود دارد، به نظر می رسد که با چیدمانی مینیمال و ساده رو به رو باشیم. همچنین طبق گزارشات به دست آمده، یک سالن یا محوطه پذیرش دو طبقه هم در قسمت جلویی هر کدام از حجم های بزرگ نام برده لحاظ شده است که با ارائه چشم اندازی ویژه از زمستان امکان استراحت را در اختیار مهمانان قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام

بلیط هواپیما