یک کاربرد متفاوت برای آیفون اپل! (+فیلم/تصاویر)

هنگام تشخیص نشت آب چراغ ال ایی دیی در قسمت مربعی دستگاه با نور قرمز اخطار می دهد همچنین به تلفن هوشمند کاربر(آیفون) پیام هشدار ارسال می شود.

مجله آنلاین موبنا – در این مطلب با یکی از مفیدترین گجت های هوشمند آشنا خواهیم شد که البته در مطالب قبلی موارد مشابهی را نیز داشته ایم اما ایو واترگارد جذابیت های بیشتری را به عنوان تشخیص دهنده هوشمند نشت آب هماهنگ با اپل به نمایش می گذارد.

 

 

ایو واترگارد با هوم کیت اپل هماهنگ است و در ابعاد 2.6 در 2.6 در 1.8 اینچ طراحی شده و سنگینی آن برابر با 370 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول طراحی مربعی بسیار ساده و البته زیبایی دارد. براحتی به پریز برق متصل می شود و جای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد.

گجت را به پریز برق متصل کرده و بخش کابلی آنرا روی زمین در مناطقی که احتمال نشت آب وجود دارد، قرار می دهیم. این کابل 2 متر طول دارد و همچنین قابلیت استفاده از کابل 150 متری هم وجود دارد!

هنگام تشخیص نشت آب چراغ ال ایی دیی در قسمت مربعی دستگاه با نور قرمز اخطار می دهد همچنین به تلفن هوشمند کاربر(آیفون) پیام هشدار ارسال می شود. اگر از اپل تی وی یا هوم پاد استفاده کنید به آنها نیز پیام هشدار خواهد آمد.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 79.95 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام