نبولا؛ تجربه چندرسانه ای با دستورات صوتی! (+تصاویر)

روی ریموت این محصول دکمه های اختصاصی برای آمازون فایر تی وی و چند شبکه مطرح دیگر مشاهده می شود که دسترسی سریع به آرشیو آنها را ممکن ساخته است.

مجله آنلاین موبنا – برای یک سیستم سینمای خانگی؛ ساندبار جز مهمترین قسمت ها محسوب می شود. این محصول همانطور که از نامش مشخص است یک اسپیکر میله ای شکل است که معمولا آنرا زیر نمایشگر قرار می دهند.

اخیرا محصولی با نام نبولا در این زمینه عرضه شده که در واقع یک ساندبار باکیفیت در اندازه 2.36 در 4.33 در 36.22 اینچ است. وزن این محصول نیز برابر با 3.2 کیلوگرم است. بدنه ساندبار از پارچه پوشانده شده و نمایشگر ال ایی دیی آن نیز زیر همین بافت پارچه ای مشخص است که طراحی جذابی را ارائه می دهد و براحتی تبدیل به بخشی از دکوراسیون منزل کاربر خود می شود.

این ساندبار که با اتصال بلوتوث و دانگل اختصاصی به تلویزیون مرتبط می شود از 2 اسپیکر و 2 ساب ووفر تشکیل شده که مجموعا 100 وات خروجی دارد. روی بدنه آن نیز یک پورت اچ دی ام آی، اتصال آ یو ایکس و همچنین دیجیتال اپتیکال نیز دیده می شود.

روی ریموت این محصول دکمه های اختصاصی برای آمازون فایر تی وی و چند شبکه مطرح دیگر مشاهده می شود که دسترسی سریع به آرشیو آنها را ممکن ساخته است. پشتیبانی از الکسای آمازون نیز یکی دیگر از امکانات محصول است که کنترل صوتی را در شبکه های دارای این قابلیت ممکن می سازد.

این محصول در صفحه آمازون برچسب قیمت 229.99 دلاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام