منتور ایکس؛ اسکوتر برقی تاشو! (+فیلم و تصاویر)

اسکوترها بویژه انواع برقی آن این روزها بازار داغی دارند و هر لحظه مدل جدیدی از آنها معرفی می شود. مدل هایی که باتوجه به ویژگی ها و امکانات خاصی که در اختیار کاربران قرار می دهند، شانس خود را برای فروش بیشتر تضمین خواهند کرد.

مجله آنلاین موبنا؛ مسعود شهبازی – اخیرا یک اسکوتر متفاوت با نام منتور ایکس معرفی شده که در ابعاد 30 در 15.6 در 40.8 اینچ تولید و حدود 7.3 کیلوگرم وزن دارد. این اسکوتر الکتریکی طراحی بسیار جمع و جوری دارد و باتوجه به مکانیسم تاشو براحتی می توان آنرا حمل کرد. این محصول فناورانه از الگوریتم خود تنظیمی تعادلی جالبی بهره می برد تا در هنگام حرکت کیفیت سواری بالایی را به نمایش بگذارد.

 

 

در ساخت آن از فیبرکربن و آلومینیوم استفاده شده بنابراین وزن کمتر و مقاومت بیشتر را همراه خود دارد. موتور الکتریکی آن از نوع 240 وات و باتری 7 آمپر ساعت 24 ولت است. با این مشخصات اسکوتر می تواند به بیشینه سرعت 12.4 مایل برساعت با برد حرکتی 12.4 مایل دست یابد.

بالاترین وزنی را هم که می تواند جابجا کند، از جانب کمپانی سازنده برابر با 99 کیلوگرم اعلام شده است. ترمز فیزیکی برای استفاده در سرعت بالا، یک ال ایی دیی نورانی برای استفاده در شب و یک نمایشگر برای نمایش وضعیت دوچرخه از دیگر ویژگی های آن است.
این محصول برای ارائه در مارس 2020 برچسب قیمت 360 دلاری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هفده =

دنبال کنید @ اینستاگرام