مارکوپولو 2020؛ وَن مسافرتی مرسدس بنز که با تلفن همراه کنترل می شود! (+تصاویر)

طراحان مرسدس بنز با استفاده از خط شانه شیب دار و رینگ های آلومینیومی 18 اینچی 5 پره حالتی اسپرت به این ون داده اند.

مجله آنلاین موبنا؛ مازیار دانیالی –  مرسدس همواره سطح متفاوتی از کیفیت و تکنولوژی را در صنعت خودرو به نمایش گذاشته است حتی اگر بحث درباره کلاس ون های مسافرتی باشد! این کمپانی آلمانی اخیرا از ون مسافرتی مارکوپولو رونمایی کرده است که در نوع خود ویژگی های جالبی را همراه دارد.

در زمینه طراحی الگوی مورد علاقه مرسدس بنز در بخش دماغه را به علاوه ساختار جعبه ای اتاق تمامی ون های این کلاس شاهد هستیم که در مجموع می توان این محصول را یک ون زیبا نامید. البته طراحان مرسدس بنز با استفاده از خط شانه شیب دار و رینگ های آلومینیومی 18 اینچی 5 پره حالتی اسپرت به این ون داده اند.

اما مرسدس برای طراحی کابین و امکانات هوشمند این محصول برنامه  ویژه ای داشته به نحوی که فاصله آنرا از دیگر محصولات مشابه افزایش می دهد. یک کابین لوکس با کنسول فوق العاده باکیفیت، نمایشگر 10.25 اینچی لمسی به علاوه MBUX محصولی فوق العاده را پیش روی مخاطب قرار می دهد.

استفاده از سامانه هوشمند اختصاصی مرسدس بنز با نام MBUX در این خودرو شرایطی را ایجاد کرده که کاربر بتواند تنظیمات متنوعی را روی تلفن هوشمند خود و نرم افزار مرتبط آن داشته باشد. مواردی مانند کنترل سطح مخزن آب تازه و همچنین آب مخزن تخلیه(دور ریز)، وضعیت باتری ذخیره، سیستم تهویه، سقف بازشونده و سانروف، سیستم صوتی و همچنین نورپردازی داخلی از طریق تلفن هوشمند انجام می شود.

این محصول در بهار 2020 وارد بازار خواهد شد و هنوز قیمت آن مشخص نشده است.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام