متفاوت ترین دفتر کار انگلیس در سال 2020 (+تصاویر)

طراحی هر نقطه از دفتر کار سرجیکال CMR به گونه ای انجام شده است که ارتباط موثر کارکنان با یکدیگر تسهیل شود.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدوی – اخیرا یک استودیوی معماری به نام wmb، مراحل طراحی ساختمانی جدید برای کمپانی تکنولوژی و پزشکی بریتانیایی سرجیکال CMR را به پایان رسانده است. ورود به این ساختمان درست مانند قدم زدن در خیابانی پوشیده از رنگ های متنوع و فضاهای کاربردی چند منظوره است. برای مثال از یک اتاق به طور همزمان برای برگزاری جلسات، اجتماعات و ثبت رویدادهای متفاوت استفاده می شود.

طراحی هر نقطه از دفتر کار سرجیکال CMR به گونه ای انجام شده است که ارتباط موثر کارکنان با یکدیگر تسهیل شود. علاوه بر این امکاناتی نیز به منظور رفع خستگی، استراحت و تفریح پرسنل در نظر گرفته شده که از جمله جالب ترین آنها می توان به دیوار سنگ نوردی اشاره کرد!

سایت مورد نظر تا پیش از این توسط کسب و کارهای مبتنی بر کشاورزی اشغال شده بود و تیم طراحی توانست مجوزهای لازم برای توسعه واحدهای صنعتی جدید با چنین اشکال خاصی را به دست آورد. مجموعه تولیدی، فضاهای مهم اجتماعی و اتاق های مخصوص بازدید کنندگان در طبقه همکف واقع شده اند. میزهای مخصوص برنامه ریزی، سالن های برگزاری جلسات و گردهمایی ها و همچنین آزمایشگاه ها که توسط اعضای تیم توسعه استفاده می شوند نیز در طبقه فوقانی قرار دارند. اما همانطور که گفته شد، قلب ساختمان یک فضای بزرگ با سقف بلندتر است که “خیابان” نام گرفته و تمام تیم از طریق آن به راحتی به یکدیگر دسترسی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

دنبال کنید @ اینستاگرام