ارائه شبکه سازمانی امن و اختصاصی مخابرات در تلکام پلاس

شبکه نورونتا به عنوان شبکه سازمانی امن و اختصاصی مخابرات و یکپارچه‌ترین شبکه دیتای کشور در تلکام پلاس ۹۸ جهت سرویس‌دهی به مشترکین تجاری، مالی و حاکمیتی ارائه شده است.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از ستاد خبری مخابرات در نمایشگاه تلکام پلاس، در طراحی این شبکه از تجهیزات اختصاصی و با کیفیت بالا استفاده شده که امکان ارائه SLA با سطوح برنز، نقره، طلا و الماس را به مشترکان می‌دهد که برای نگهداری از شبکه و ارائه خدمات به مشترکان آن، تیم‌های فنی VIP و اختصاصی در نظر گرفته شده است.
نورونتا (Neuronta) شبکه امن اختصاصی غیر اشتراکی با استفاده از تکنولوژی تقسیم زمانی (TDM) است و با ایجاد یک شبکه اختصاصی بوسیله یک یا چند لینک ارتباطی نقطه‌به‌نقطه (PTP) یا نقطه به چند نقطه (PTMP) امکان برقراری ارتباط نقطه مرکزی مشترک را بر بستر شبکه TDM با دیگر نقطه یا نقاط مشترک برقرار می‌سازد.
بر اساس این گزارش، نورونتا برای سرویس‌دهی به مشترکان تجاری، مالی و حاکمیتی طراحی و بصورت کاملاً مجزا از سایر شبکه‌های شرکت مخابرات ایران پیاده‌سازی شده و در طراحی این شبکه از تجهیزات اختصاصی و با کیفیت بسیار بالا استفاده شده که قابلیت ارائه SLA را دارا هستند.
بازار هدف مشتریان این شبکه، شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای نیازمند یک شبکه اختصاصی و امن هستند و درصورتی‌که مشتریان نیاز به برقراری ارتباطی مطمئن با پهنای باند تضمین‌شده و امنیت لینک بالا و اختصاصی با شعب خود را داشته باشند، لینک‌های ارتباطی نقطه‌به‌نقطه و نقطه به چند نقطه شبکه نورونتا، یک راهکار مناسب برای آنها خواهد بود.
تیم نظارتی نورونتا به همراه مرکز تماس و با استفاده از سامانه ۲۰۱۰ شبکه امنی را به سازمان‌های کشور ارائه می‌دهد که در آن حداکثر SLA ممکن به مشتریان ارائه می‌شود.
گفتنی است شبکه نورونتا در حال حاضر در هزار و ۶۰۰ مرکز مخابراتی و در ۳۱ استان و منطقه مخابراتی کشور به‌صورت اختصاصی برای مشتریان سازمانی شرکت مخابرات ایران ارائه می‌شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام